Jak pokroić mężczyzn

Wycieczka narciarska może dostarczyć ogromną przyjemność i dorosłym, i dzieciom. Jednak specjalne narty, które pozwalają jeździć bez tras, nie u wszystkich. Z nich najczęściej korzystają myśliwi. We wszystkich innych przypadkach potrzebna jest nartostrada. Najlepiej penetrować jej z pomocą skutery śnieżne i specjalnego palnika, ale można też użyć bardziej przystępny sposób.

Jak pokroić mężczyzn

Trzeba

  • – skuter;
  • – cutter;
  • – ратрак;
  • – dla dzieci sanki bez oparcia;
  • – para starych nart.

Instrukcja

1
Wiele zależy od długości trasy, jej lokalizacji i tego, do jakiego ośrodka ruchu jest ona przeznaczona. Jeśli chcesz zrobić klasyczną mężczyzn dla dzieci na terenie przedszkola, szkoły lub domek działki — прокатайте jej. Do dziecięcym санкам przywiązać kilka starych nart tak, aby sanie podczas jazdy okazały się prowadzące w górę. Postaw na domowe „skuter” jakiś ładunek, jak beczki z wodą, wielkiego kamienia itp. Waga musi być około 25 kg.
2
Провезите sanki kilka razy na całej trasie. Po tym, kliknij na nią kilka okrążeń na nartach. Dwie mniejsze koleiny pod przymusem powstają same z siebie, ale można je też zabrać na przejażdżkę. Jedna narta za tym idzie już w rasie torze, drugi — tuż obok. Dokładnie taką samą rutynę zrób z drugiej strony. Przy bardzo głębokim śniegu dwóch-trzech okręgów będzie tyle.
3
Długi mężczyzn do klasycznego biegu lepiej układać w trójkę. Zagęścić śnieg tak samo, jak w poprzednim przypadku. Stań siebie w pewnej odległości. Pierwszy narciarz musi rozstawić nogi na szerokość odpowiadającą odległości między liniami najniższej tras. Drugi stawia lewą stopę na prawym rutynę, a prawym — obok tory na odłogi. W ten sposób będzie on jednocześnie накатывать mężczyzn i utorować drogę do kijków. Trzeci uczestnik otwiera drugą ścieżkę. Przejdź w ten sposób kilka okrążeń.
4
Sztuka sposób przygotowania tras dostępny dla wszystkich, ale wymaga pewnego czasu. Więc użyj ратрак, jeśli istnieje choćby najmniejszą okazję. Jest to dość ciężka gąsienicowa maszyna, która pozwala wyrównać nawet dość duże zaspy. Ратрак i утрамбует śnieg, i прорежет mężczyzn za jedno koło. Jest to najszybszy sposób, a do tego nartostrada okazuje się bardzo dobra. Jednak śniegu spychacz nie zawsze jest dostępny, więc trzeba zastosować inne metody.
5
Najbardziej popularny sposób wyznaczania tras skuter. Istnieją specjalne urządzenia. Mężczyzn do klasycznego biegu przechodzi za pomocą palnika, a dla конькового potrzebna brona talerzowa. Przygotuj nóż, zaznaczając żądany tryb. Konstrukcja tego urządzenia pozwala jak przeciąć, tak i wciśnij mężczyzn. Jeśli śnieg jest głęboki i gęsty lub nawet już powstał sieci, użyj pierwsza opcja. Miękki pochmurny lepiej wciśnij.
6
Przejdź na skuterze z прицепленным do niego urządzeniem na torze. Masz nartostrada nie jest gorsza od tej, którą przecina ратрак, ale sam w sobie jest metoda wymaga mniejszych kosztów.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.