Jak podłączyć tempo Megafon-Modem Nieograniczony

Obecnie internet jest bardzo popularny, ludzie używają go praktycznie wszędzie – w pracy, na wakacjach, w podróży, a nawet za granicą. Operatorów komórkowych, aby zapewnić bezproblemowy dostęp do internetu, wydali takie urządzenie, jak modem USB. On jest bardzo kompaktowy i łatwy w użyciu. Poza tym operatorzy uruchomili kilka planów taryfowych, które pozwalają klientom korzystać z dostępu do sieci za abonament. Na przykład, plan taryfowy „Megafon-Modem no limit” z JSC „Megafon”.

Jak podłączyć tempo Megafon-Modem Nieograniczony

Instrukcja

1
Aby połączyć tempo „Megafon-Modem Nieograniczony” zwrócić się do każdego z biur twojego operatora komórkowego. Po otrzymaniu dokumentu, pracownik firmy zapewni państwu najbardziej dokładne informacje odnoszące się do tego planu, i wykona połączenie (jest bezpłatna).
2
Sprawdź, aby przed podłączeniem na koncie osobistym było nie mniej niż 150 zł, ponieważ kwota ta спишется jak zaliczki za tempo. Należy pamiętać, że pierwszego dnia każdego miesiąca z twojego konta będzie potrącana opłata, która wynosi 1200 zł. Jeśli podłączyłeś tempo nie pierwszego dnia, to z konta спишется kwotę obliczoną proporcjonalnie do pozostałych dni do końca miesiąca.
3
Podłącz tempo „Megafon-Modem no limit”, korzystając z systemu „Usługi serwisowe”. Przejdź do trybu online, w pasku adresu wpisz adres e-mail operatora komórkowego Megafon” – www.megafon.ru. Potem zalogować się, podając dziesięciocyfrowy numer telefonu (92…….), hasła i symbole podane na zdjęciu (ochrona przed spamem).
4
Trafiając na stronę główną konta osobistego, kliknij na zakładkę „Usługi i tempo”. Wybierz „Zmiana opcji taryfowych”, wyszukaj żądany tempo i postaw przed nim kleszcza, tym samym umieszczając znacznik. Na końcu kliknij „edytuj”. Tutaj można zapoznać się z cenami, które są z VAT.
5
Jeśli nie masz czasu, aby odwiedzić oficjalną stronę operatora lub zadzwonić do biura, można skorzystać z działem obsługi klienta, aby to zrobić ze swojego telefonu wpisać krótki nr 0890, poczekaj na odpowiedź operatora. Podaj swoje dane paszportowe i wyjaśnij przyczynę odwołania. Operator zamontuje ci tempo, po czym trzeba będzie ponownie uruchomić telefon.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *