Jak podłączyć tempo „Grosz” „Теле2”

Operator „”Теле2″” nie tak dawno temu pojawił się na rynku rosyjskich sieci komórkowej, ale zdążył już zająć na tyle stabilne pozycje dzięki dogodnym planem taryfowym. Zmiana ustawień korzystania z usług operatora można na różne sposoby.

Jak podłączyć tempo

Trzeba

  • – telefon komórkowy;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Znajdź w swoim mieście punkt sprzedaży kart sim i obsługi abonentów operatora „”Теле2″”, można również skontaktować się specjalne punkty sprzedaży telefonów komórkowych, na przykład, Euroset, Tolerancyjny i tak dalej. Przy sobie trzeba mieć paszport, należy również zwrócić uwagę, że karty sim dowolnych operatorów mają pewne ograniczenia wiekowe, zwykle numery telefonów komórkowych nie są rejestrowane na osoby w wieku poniżej 18 lat.
2
Złóż u pracownika punktu sprzedaży wniosek o połączenia numerem telefonu operatora „Теле2” z wykorzystaniem planu obsługi „Grosz”. Należy pamiętać, że czynność ta może nie być dostępna dla niektórych regionów kraju, aby dowiedzieć się więcej informacji, skontaktuj się z oficjalnej strony internetowej firmy.
3
Jeśli już masz sim-karta z numerem operatora „Теле2”, upewnij się, że dla niego dostępny jest przejście na inne opłaty. Po tym, przejdź na oficjalnej stronie firmy „Теле2” (http://www.nnov.tele2.ru/tariffs.html), wybierz w prawym górnym rogu swoje położenie i dowiedz się o aktualnych planach taryfowych dla twojej lokalizacji.
4
Należy zwrócić uwagę, czy działa w tej chwili ten plan, ponieważ wcześniej go zabierano z listy dostępnych, aby przejść do oficjalnej siać. Można również podłączyć ten plan taryfowy w biurach obsługi klienta twojego miasta.
5
Do tego trzeba mieć przy sobie paszport, jeśli karta sim został zarejestrowany na ciebie, a jeśli numer jest zapisany na innego abonenta, należy jego obecność. Także trzeba mieć przy sobie telefon z tym sim-karty. W przypadkach, gdy skrytki dział „Теле2” nie ma w twoim mieście, skontaktuj się telefonicznie z działem pomocy technicznej pod numerem 611, również należy skontaktować się z nim w razie innych pytań, związanych z korzystaniem z karty operatora „Теле2”.
Należy zwrócić uwagę
Zmiana planu taryfowego jest dostępna dla wszystkich abonentów.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.