Jak podłączyć sieć lokalną „Buddytv”

Sieć „Buddytv” pozwala nie tylko na podłączenie szybki internet w sześciu obszarach środkowej części Rosji. Dzięki zewnętrznym IP tworzy swoistą sieć lokalna, daje możliwość dzielenia się muzyką, видеофильмами i innymi plikami.

Jak podłączyć sieć lokalną

Instrukcja

1
Jeśli chcesz podłączyć się do sieci „Buddytv”, to, przede wszystkim, należy skonfigurować połączenie z internetem „Buddytv” w swoim regionie. Jak tylko specjaliści „Centrum” doradzą, skonfiguruj sprzęt i wykonać dostęp do internetu.
2
Następnie pobrać specjalny program DC-klient. Program ten wskazuje, które foldery na komputerze trzeba zrobić wspólne, i podłącza się do dowolnego serwera – huba, który wyszukuje pliki i źródeł ich pobrania. Przez znajdujący hub zobaczysz inne komputery, z których można pobrać żądaną filmy i muzykę. Aby to zrobić, należy wykonać wstępną konfigurację DC-klienta.
3
Uruchom program DC-klient, a raczej jej przystosowaną wersję rosyjską FlylinkDC++. W wyświetlonym oknie dialogowym wpisz wymyślony nick, a także lokalizację, podając w nawiasach kwadratowych przed nickiem. To zwiększy prędkość pobierania plików i zminimalizuje ewentualne podobieństwa w nazwach wśród innych użytkowników.
4
Wybierz opcję w menu „Pobieranie”. Określ folder, w którym będziesz zapisywać wszystkie pobrane pliki i folder tymczasowych, jeszcze nie pobranych do końca plików, aby kontynuować pobieranie pliku po przerwaniu.
5
Rassharte, czyli zrób dostępnej część informacji z komputera – co najmniej 12 gb, aby następnie kliknij na sekcję „Kuli” i wskaż folder, do ukazania. Po tym rozpocznie się indeksowanie folderów, aby inni użytkownicy mogli je natychmiast znaleźć.
6
Po zakończeniu indeksowania program automatycznie połączy cię z dostępnym adresem. W lewej części okna programu pojawi się lista podłączonych użytkowników.
7
Kliknij na nick danego użytkownika prawym przyciskiem myszy i wybierz „Lista plików”.
8
W wyświetlonym liście dostępnych zasobów, wybierz pliki, które cię zainteresują, i zacznij pobieranie.
logo
Kategoria:
Połączenie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.