Jak podłączyć się do sieci buddytv

W przeciwieństwie do wielu dostawców, zapewniających dostęp do internetu oraz sieci lan za pomocą przewodów światłowodowych i miedzianych zorganizowanego systemów kablowych, firma „Buddytv” oferuje połączenia jeszcze przez telefoniczny kanał. To znacznie rozszerza zasięg sieci „Buddytv”.

Jak podłączyć się do sieci buddytv

Instrukcja

1
Jeśli mieszkanie (dom) odbyła się miejska linia telefoniczna (tylko od „Rostelekom”), najprawdopodobniej, będzie w stanie połączyć się z siecią „Buddytv”. Aby upewnić się, że obecność takiej możliwości, przejdź do strony internetowej firmy pod adresem www.domolink.ru i wybierz swój region na mapie interaktywnej lub w sekcji „Miejsce świadczenia usług”.
2
Aby ubiegać się o połączenie, przejdź do sekcji „Połącz” i wypełnij formularz e-wniosku. Ponadto, można zrobić badanie na numer telefonu podany w górze strony lub zwrócić się do najbliższego biura sprzedaży „Buddytv”. Adresy biur można znaleźć na stronie internetowej lub dowiedzieć się u operatora telefonicznie.
3
Jeśli masz już niezbędne urządzenia sieciowe (z wymaganiami do niego można zapoznać się na stronie internetowej w zakładce „dostęp do Internetu”), wystarczy kupić pakiet usług, aby już po kilku minutach połączyć się z siecią. Płacić za usługi operatora można poprzez SMS, jak i za pomocą karty płatniczej bezpośrednio na stronie internetowej firmy.
4
W przypadku braku telefonu domowego można złożyć wniosek o połączenie przez kabel. W takim przypadku wystarczy mieć na komputerze zainstalowaną kartę sieciową. To urządzenie wyposażone we wszystkie nowoczesne laptopy i zdecydowana większość komputerów stacjonarnych. Jednak w razie potrzeby zapewnić dostęp do sieci kilku komputerów w domu, trzeba kupić przełącznik sieciowy lub router.
5
Składając wniosek, trzeba będzie zapłacić za usługi dostawcy w zależności od wybranej taryfy i się doczekać przyjazdu specjalisty, który odbędzie się w domu kabel i skonfiguruje komputer do wyjścia w sieci. W przyszłości będziesz zobowiązany płacić miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z usług firmy „Buddytv”.
logo
Kategoria:
Połączenie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.