Jak pobrać aplikacje na Ipoda Touch

Pobierz wszystkie aplikacje na urządzenia mobilne firmy Apple (iPod Touch, iPhone, iPad) odbywa się wyłącznie za pośrednictwem sklepu App Store. Kupić lub pobrać za darmo swoje ulubione programy i gry do ipoda Touch, jak można za pomocą zainstalowanego fabrycznie aplikacji App Store w samym odtwarzaczu, jak i z programu iTunes, który może być używany do synchronizacji swojego gadżetu z komputerem.

Jak pobrać aplikacje na Ipoda Touch

Instrukcja

1
Najbardziej wygodna opcja wyboru aplikacji w celu późniejszego ich instalacji w iPod — korzystanie z programu iTunes, bez której nie jest możliwa praca z każdym z urządzeń mobilnych Apple. Jeśli z jakichś powodów jeszcze nie masz zainstalowanego na swoim komputerze iTunes, pobierz plik instalacyjny na oficjalnej stronie internetowej spółki pod adresem www.apple.com i wykonaj instalację programu.
2
Uruchom program iTunes, wybierz w menu w sekcji „Sklep iTunes Store, a następnie kliknij kartę App Store. Tutaj musisz utworzyć konto Apple, ponieważ bez niej nie uda ci się pobrać ani jedna aplikacja dla swojego ipoda. Naciśnij najpierw przycisk „Zaloguj się”, a następnie „Utwórz nowe konto”. Zaakceptuj warunki umowy i wypełnij wszystkie pola formularza rejestracyjnego.
3
Jeśli zamierzasz pobierać płatne aplikacje, wprowadź dane swojej karty płatniczej. To może być jak karta debetowa i kredytowa, i nawet wirtualna karta bankowa. Jeśli chcesz używać tylko bezpłatne aplikacje z App Store, z listy typów kart, wybierz None.
4
Po rejestracji będziesz mógł wybierać w sklepie App Store z ogromnej liczby aplikacji, które można sortować według kategorii, popularności i innych kryteriów. Aby zainstalować wybrany program lub grę, kliknij na przycisk znajdujący się obok ikony aplikacji. To może być Buy App (płatnych) lub Free (za darmo). Aplikacja zostanie pobrana na komputer.
5
Podłącz ipoda do komputera za pomocą kabla USB, a następnie wykonaj synchronizację, klikając odpowiedni przycisk w iTunes. Wszystkie przesłane aplikacje zostaną przeniesione do ipoda, a korzystać z nich można od razu po zakończeniu synchronizacji. Podczas przenoszenia zakupionych gier i programów z programu iTunes do urządzenia mobilnego, można zauważyć, jak wszystkie aplikacje, jak i ich część, zauważając żądaną na liście programów do synchronizacji.
6
W celu rejestracji konta Apple (Apple ID) i pobraniu aplikacji można również korzystać z aplikacji App Store, które znaleźć można w menu ipoda Touch. Procedura właściwie nie różni się od opisanego powyżej procesu przy użyciu programu iTunes na komputerze.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.