Jak pobrać programy na iphone

Aplikacje dla iPhone, iPod Touch i iPad marka mają rozszerzenie *.IPA. IPA-gry i programy stworzone specjalnie dla urządzeń mobilnych Apple, pracują z dotykowym ekranem i gwarantują pełną kompatybilność z telefonem. Płatne i darmowe programy dla iPhone ’ a można pobrać i zainstalować na różne sposoby.

Jak pobrać programy na iphone

Trzeba

  • -dostępność do internetu;
  • -iphone

Instrukcja

1
Główny sposób zakupu i instalacji programów na iPhone ’ a, zalecany przez spółkę Apple – to firmowy sklep z aplikacjami AppStore. Znajduje się tu ponad 250.000 aplikacji dla iPhone i innych urządzeń przenośnych Apple. Aby pobrać programy z AppStore, musisz stworzyć konto w tym sklepie.
Wybierz AppStore, a następnie kliknij na flagę i zmień kraj na USA. Utwórz nowe konto (Create New Account), a następnie kliknij przycisk „Continue”. Będziesz mieć zapoznać się z umową licencyjną. Naciśnij przycisk „Continue”.
W oknie, które się pojawi wpisz swój adres e-mail i hasło, a także tajne pytanie i odpowiedź na niego, po czym wprowadź datę urodzenia w odpowiednim polu (jeśli nie masz 18 lat – wpisz datę urodzenia jednego z rodziców).
Jako metodę płatności wybierz „None” („Nie”). Wpisz swoje imię i nazwisko, sprawdź pocztę i dokończ rejestrację. Taka konto w AppStore można pobierać i instalować tylko darmowe aplikacje z AppStore bezpośrednio z telefonu (odpowiednia ikona na telefonie iPhone) lub za pośrednictwem iTunes na komputer i na telefon.
2
Do zakupu płatnych aplikacji będzie korzystać z wirtualnych предоплаченными kartami AppStore, które są sprzedawane w internecie u dealerów. Niestety, oficjalnie AppStore i iTunes do Rosji jeszcze nie dotarły.
3
Jeszcze jeden sposób pobierania programów na iPhone ’ a, z którego korzysta większość hakerów i graczy, to instalacja AppSync. Ten plugin umożliwia jednym kliknięciem wszystkie programy na iPhone ’ a bezpośrednio z komputera, w tym przypadku, można za darmo zainstalować nawet płatne aplikacje.
Do realizacji tego sposobu telefon musi być poddany procedurze джайлбрейка („jailbreak” – „ucieczka z więzienia”, hack iOS). Gdy iPhone jest джайлбрейк, czyli jego firmware hacked, poprzez specjalną aplikację Cydia, które przychodzi wraz z джайлбрейком, jest instalowane repozytorium „cydia.hackulo.us”. W liście wtyczek jest AppSync dla każdej wersji systemu operacyjnego iOS. Wybierz odpowiedni dla swojego systemu iOS wtyczki i zainstalować go.
Po zainstalowaniu wtyczki należy ponownie uruchomić iPhone podłącz telefon przez kabel USB do komputera, uruchom program iTunes i klikając na dowolnym скаченное z internetu IPA-aplikacja zobaczysz, jak to jest zainstalowany na iPhone.
Należy zwrócić uwagę
Przed rozpoczęciem pobierania wyłącz funkcję blokady.

Porada
Instalacja i pobieranie oprogramowania odbywa się poprzez wbudowaną aplikację Installer

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.