Jak załadować na ipoda muzykę

Seria kultowych odtwarzaczy iPod od znanej na całym świecie firmy Apple jest najlepiej sprzedającej się kolekcji odtwarzaczy na świecie. Każdego roku odtwarzacze iPod nano, shuffle, touch są aktualizowane, ale jedna rzecz pozostaje bez zmian – zamknięcie systemu operacyjnego odtwarzacza i synchronizacja muzyki przez iTunes. Powoduje to problemy z закачиванием muzyki na ipoda początkujących.

Jak załadować na ipoda muzykę

Instrukcja

1
iPod nie jest rozpoznawany przez komputer jako odtwarzacz w życie skrytości SYSTEMU, i dlatego na niego nie można, że albo „wstaw” z PC, a można tylko „kopiuj pliki z pamięci odtwarzacza na dysk twardy komputera. Jeszcze jedna uwaga: nawet jeśli by to zrobić było można, na przykład, poprzez operację джайлбрейка na iPod touch, być może, muzyka w odtwarzaczu nie była by odtwarzane. Wszystko dlatego, że Apple korzysta z formatu plików muzycznych AAC, rezygnując z dotychczasowego MP3. Pozwala to zaoszczędzić miejsce na dysku ipoda.
2
Ale jak to pobrać piosenki na ipoda? Aby zsynchronizować pliki muzyczne z odtwarzaczem potrzebny program iTunes. Ona jest absolutnie za darmo, posiada interfejs w języku rosyjskim i jest ładowany bezpośrednio z witryny firmy Apple. Po zainstalowaniu programu iTunes, podłącz odtwarzacz do komputera. Po raz pierwszy podłączony przez USB-przewód iPod trzeba włączyć w iTunes.
Po aktywacji, w kolumnie po lewej stronie, zobaczysz podłączone urządzenie Apple iPod. Kliknij na niego, i w oknie, które się pojawi, na górze ,przejdź na zakładkę „Muzyka”. Tam, pola wybierz z biblioteki iTunes na komputerze foldery z muzyką lub pojedyncze utwory, które chcesz przesłać do ipoda.
3
Aby dodać muzykę do biblioteki iTunes, wybierz w górnym menu „Plik” i litera „Dodaj plik do biblioteki” lub „Dodaj folder do biblioteki”, jeśli chcesz dodać raz cały album muzyczny.
4
Po tym, jak закачиваемая na odtwarzacz muzyki ustalona, wróć do głównego okna urządzenia, a następnie kliknij u dołu ekranu przycisk „Synchronizuj”. Poczekaj na zakończenie synchronizacji i zobaczysz, że wszystkie utwory pojawiły się w swoim iPod.
Porada
Na iPod touch do ładnego wyświetlania albumu podczas odtwarzania nie zapomnij dodać do muzyki okładki albumów.

logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *