Jak ozdobić paznokcie ślubne

Ślubny manicure różni się od zwykłego delikatnych odcieniach kolorów, minimalne wystrój i brak rozbudowanych elementów. Ale to wcale nie znaczy, że musi być nudne. Udekoruj paznokcie ornamentem kwiatowym, cekiny i ciekawymi przejściami kolorów. Trochę treningu i będzie sukces.

Jak ozdobić paznokcie ślubne

Trzeba

  • – baza;
  • – lakier do delikatnych odcieni;
  • – cekiny;
  • – zestaw pędzli;
  • – farby akrylowe;
  • – naklejki do french manicure w zestawie;
  • – wykałaczki;
  • – top z efektem połysku;
  • – ozdobne perełki.

Instrukcja

1
Podstawa ślubny manicure – dbałość o paznokcie. Подпилите je do odpowiedniej długości, usuń naskórek za pomocą specjalnego płynu i dokładnie wypolerować płytkę. Ręce panny młodej cały czas na widoku, więc muszą wyglądać idealnie.
2
Nałóż na paznokcie warstwę ochronną bazy. Na wierzchu połóż dwie warstwy emalii, starannie просушивая każdy. Odcień wybrać, w zależności od koloru stroju weselnego. Do белоснежному sukni pasują paznokcie zimne białe lub różowo-fioletowe odcienie, a także srebro. Do koloru ivory – kremowo-mleczna gamma, jasny beż i złote cekiny.
3
Na emalii udawaj mieczyk. Na paletę wycisnąć dwa kolory – jasny purpurowy i fioletowy . Wpisz je na płaskiej szczotki i, przyłożywszy jej tyłek do paznokci, faliste ruchy narysuj płatek, trzymając go poziomo. Z drugiej strony udawaj drugi, aby utworzyły łuk. Na dole w ten sam sposób dodaj trzeci płatek, a na wynikowego koniczyny udawaj taki sam, ale mniejszy. Pręciki mieczyk podajcie wieloma punktami żółtej farby i załączyć w centrum kwiatu dekoracyjne perłę . Ale długich paznokciach można umieścić dwa-trzy kwiaty, na krótkich wystarczy jeden. Nakrywa rysunek lakierem bezbarwnym.
4
Bardzo prosto i ładnie wygląda francuski manicure. Spróbuj urozmaicić go, łącząc z księżyca – z przygotowanych dołkiem u podstawy paznokcia. Można ją przedstawić za pomocą faktur papierowych pasków zestaw do francuskiego manicure. Przyklej jedną z nich na paznokieć, pozostawiając otwór wolny, i zamaluj ją srebrnym lub złotym lakierem. Główną część paznokcia pokryć emalią białe, blado-różowy lub kremowy kolor. Wolna krawędź, należy wykupić biały, a pod nim narysuj cienką linię cekinami w kolorze dołka.
5
Spróbuj i niezwykłe koronki design – doskonale nadaje się na romantyczne bujnym sukienki i ażurowym митенкам. Pokryj paznokcie emalią różu lub beżu, a na wierzchu nałożyć grubą warstwę białego lakieru. Nie czekając do wyschnięcia, ostrym końcem wykałaczki zacznij rysować zaokrąglone linie, сплетая ich wzory. Pokryj nimi cały paznokieć lub jego część, na życzenie. Udekorować paznokcie po kolei – najpierw całkowicie gotowy projekt jednego palca i już po tym, przejdź do następnego. Dokładnie osusz manicure i zamocować dwoma warstwami powłoki wierzchniej z dodatkiem drobnych cekinów.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.