Jak nakładać brokat na paznokcie

Zadbane paznokcie – strona główna składowa pięknych rączek. A gustownie urządzony, schludny manicure jest jeszcze i modną ozdobą. Za pomocą cekinów można nadać пальчикам wyrafinowanie, egzotyki i świąteczny wygląd.

Jak nakładać brokat na paznokcie

Instrukcja

1
Aby równomiernie nałożyć cekiny na paznokcie, wymaga pewnych umiejętności. Jeśli nie jesteś gotowy do eksperymentów, po prostu zdobądźcie lakierem do paznokci z brokatem w gotowej formie mieszanej i pokryć im paznokcie. Można samodzielnie dodać suche błyszczące ziarna piasku w przezroczysty lakier, dobrze wymieszać i świeci podłogowa gotowe.
2
Jednak profesjonaliści robią wzory cekiny na paznokcie za pomocą specjalnego żelu do paznokci. Przygotuj paznokcie, cięte naskórek i nadając im pożądany kształt przed utworzeniem manicure. Nałóż na paznokcie cienką warstwą бондер-żel (бескислотный żel-primer w celu wzmocnienia i modelowania paznokci). Po obróbce powierzchnia będzie lekko matowe. Jeśli pozostały wilgotne zacieki, należy usunąć nadmiar żelu z gąbki. Poczekaj do całkowitego wyschnięcia podłoża.
3
Nie usuwa lepką warstwę, nałóż teraz już przezroczysty żel na całą powierzchnię płytek paznokci. Rób podłogowa ostrożnie: jeśli narzędzie trafi na naskórek, lakier otsloitsya.
4
Skrzynki paznokcie brokatem wygodny dla ciebie sposób: albo wymieszać je z żelem przed aplikacją, albo posypać nimi na płytce paznokcia do wyschnięcia warstwy żelu. Dla metody обсыпания cekinami skorzystaj zwykłym aplikatorem do cieni do powiek, cienkim pędzelkiem lub ostrym słomką do koktajlu. Aby usunąć zbędne, wystarczy potrząsnąć rękami. W każdym razie po wyschnięciu podłoża z cekinami, należy pokryć płytkę paznokciową warstwą błyszczącego lakieru do utrwalenia wyników. Manicure jest gotowy.
Porada
Jeśli używasz jako podstawy manicure, żel, można posypać brokatem nie całą powierzchnię paznokcia, a tylko końcówki, namalowaną postać lub konkretny wzór, który doda oryginalności.

W celu zmniejszenia zużycia cekinów, kup dla nich oddzielny pędzel – to zapobiegnie przedostawaniu się ziaren w żel i eliminuje konieczność czyszczenia pędzel.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.