Jak przetworzyć paznokcie

Manicure może być proste i nawet przyjemnym zabiegiem, jeśli zrozumieć kilka zasad, zgodnie z którymi, można osiągnąć niemal profesjonalny efekt w warunkach domowych, a twoje dłonie i paznokcie będą zawsze wyglądać niesamowicie zadbane.

Manicure może być proste i nawet przyjemnym zabiegiem

Instrukcja

1
Zacznij manicure z relaksującą i przydatnych kąpieli z solą morską z dodatkiem kilku kropli aromatycznego olejku. Na przykład, olej ze słodkich pomarańczy lub grapefruita relaksuje, poprawia nastrój, a także odświeża skórę i nadaje jej zdrowy kolor. Aby przygotować taką kąpiel, trzeba będzie niewielka pojemność, parę filiżanek bardzo ciepłej (ale nie gorącej! gorąca woda niszczy paznokcie) wody, dwie łyżki grubej soli morskiej i dwie-trzy krople olejku. Opuść ręce w wannie i zrelaksować się min. na 10 – za to, sól morska wzmocni paznokcie, a woda размягчит skórę wokół skórek. Twoje ręce będą gotowe do manicure.
2
Teraz zajmiemy się skóry otaczającej paznokieć i chroni jego korzeń. Nazywa się ta cienka skórka skórką. Niestety. ma właściwości nadmiernie rosnąć, co sprawia, że ręce niechlujstwa i неухоженный widok. Naskórek należy odsuwać różdżki około raz w tygodniu. Nie warto przyciąć naskórek – tak jak to jest obarczona микровоспалениями, a następnie огрубением i intensywnego wzrostu skóry. Wcieraj w naskórek kropli nasyconego odżywczego kremu lub podgrzanego moreli oleju, masować około minuty i uzbrojeni różdżki z drzewa pomarańczowego. Różdżka musi być idealnie czyste i nowe, odsuwać naskórek trzeba dokładnie i delikatnie. W ciągu tygodnia na pewno odżywiaj i nawilżać ją, nie zapomnij, aby regularnie stosować krem do rąk lub oliwa z oliwek (najlepiej ciepły) z sokiem z cytryny.
3
Teraz można przejść bezpośrednio na paznokcie. Pierwszą rzeczą, którą im kosztować nadać kształt. Krótkie palce pójdą nieco wydłużone paznokcie i zaokrąglonym czubkiem, a długim i cienkim – krótkie paznokcie z czystym końcówką naturalnej formy lub też nieco zaokrąglonym. W żadnym wypadku nie wolno obcinać paznokcie nożyczkami. W ten sposób łamane ich struktura i nogi zaczynają слоиться. Wybierz pilnik o średniej twardości, na pewno czyste i nowe, i delikatnie, штриховыми (w jedną stronę) ruchami nakładać na paznokcie.
4
Teraz pozostało pokryć paznokcie lakierem. Przed tym zabiegiem należy usunąć szmatką resztki kremu lub oleju, to jest potrzebne do tego, aby lakier położył się dokładnie i trzymał się przez długi czas. Aby paznokcie nie желтели pod wpływem kolorowego lakieru należy nałożyć jedną warstwę podkładu (można z dodatkiem wapnia lub diamentowy pył). Daj warstwy dokładnie wyschnie i zacznij malować paznokcie lakierem ulubionego odcienia. Jeśli wolisz nakładać kilka warstw, należy koniecznie poczekać, aż wyschnie poprzednia.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.