Jak ozdobić paznokcie

Zdobione paznokcie wyglądają bardzo piękne i niezwykłe, a do tego nail design jest całkiem zabawne. To już pole do popisu dla wyobraźni. Materiały, które obecnie prezentowane są na rynku nail-art, pozwalają tworzyć wzory paznokci, który będzie pasować do danego okazji, stylu i akcesoriów.

Jak ozdobić paznokcie

Instrukcja

1
W ostatnim czasie bardzo popularny stał się projekt paznokci za pomocą akrylu modelowania. Pokryj paznokieć przezroczystym klejem żelu i pozostawić do wyschnięcia. Następnie za pomocą pędzla i kolorowych akrylowej masy do modelowania stwórz odpowiedni element wystroju: kwiat, płatek, symbol lub rysunek. Taki sposób projektowania paznokci bardzo efektownie wygląda, ale jest dość skomplikowany w wykonaniu, dlatego aby ozdobić swoje paznokcie schludne i piękne akrylowe sztukaterie, należy zwrócić się do wykwalifikowanego mistrza manikiur.
2
Jednym z najbardziej typowych i trudnych w realizacji jest projekt paznokci za pomocą malowania lakierami i farbami akrylowymi. Malowane na paznokci można wykonać przy użyciu pędzla, igłą, a można połączyć dwie techniki.
3
Efektownie wyglądają na paznokcie cyrkonie i hejnał. Taka konstrukcja będzie odpowiednie na wieczorne lub świąteczny manicure. Korzystać z cekinami i kryształami problemu. Nałóż na paznokieć podstawowy odcień lakieru lub utwórz odpowiedni rysunek, pozostawić do wyschnięcia, a następnie прокрасьте płytkę paznokciową środkiem do zabezpieczania lakieru. Na razie to narzędzie nie wyschły, delikatnie pęsetą, ułożyć diamante odpowiedni rysunek. Można również przykleić cyrkonie i hejnał na paznokieć za pomocą specjalnego kleju.
4
Oprócz profesjonalnych narzędzi do projektowania, tworzenia nail-art paznokci może być nietypowych materiałów, takich jak koronki, suchych kwiatów, pióro, które przed użyciem należy wcześniej przygotować. Koronka należy przyciąć do wymaganej formie, suchych kwiatów dobrać rozmiar i kolorystykę, a pióro należy rozebrać na kosmki.
5
Zdobienia paznokci przy użyciu tych materiałów jest bardzo prosta. Przygotowanie paznokci do nakładania bazowego odcienia lakieru. Nałóż pierwszą warstwę lakieru, daj mu wyschnąć. Z góry nałożyć drugą warstwę i delikatnie, za pomocą pęsety, umieścić na płytce paznokcia przygotowany wcześniej materiał. Daj mu wyschnąć, a tym samym utrzymać się na gwoździu. Na stworzonej nail-art nałóż jedną lub dwie warstwy środki do mocowania manicure.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *