Jak otworzyć swoją dostęp do internetu-strony

Stworzyć własną stronę w internecie chcieliby wielu użytkowników, ale nie wszyscy wiedzą, jak możemy się do nich odnieść w tej kwestii. Od czego zacząć, jakie trudności mogą spotkać się na drodze – znajomość wszystkich szczegółów procesu pozwoli szybko i bez kłopotów stworzyć własny zasobów internetu.

Jak otworzyć swoją dostęp do internetu-strony

Instrukcja

1
Najpierw zdecyduj, jaki rodzaj strony internetowej i do jakich celów potrzebujesz. Jeśli chodzi o mały własnej stronie, możesz skorzystać z jednej z istniejących w sieci darmowych usług. W tym przypadku, jeśli chodzi o komercyjnym projekcie, trzeba zarejestrować własną domenę i znaleźć wysokiej jakości płatny hosting – serwer, na którym chcesz umieścić na stronie. Komercyjny zasób na darmowym serwisie wygląda, delikatnie mówiąc, несолидно.
2
Do tworzenia prostej strony internetowej z jednej lub kilku stron z bezpłatnym serwisem http://narod.yandex.ru/. Możesz stworzyć stronę internetową, jak z gotowych bloków, tak i w pełni samodzielnie. W tym ostatnim przypadku konieczna jest znajomość podstaw języka HTML i edytor do pisania kodu – na przykład, Cute HTML. Jeśli nigdy nie miałeś sprawy z HTML, nie przejmuj się, ten język jest bardzo prosta. Można nauczyć się jego podstaw w trakcie tworzenia stron serwisu.
3
Jeśli potrzebujesz miejsca do komunikacji, zajrzyj na serwis http://www.ucoz.ru/. Tutaj można utworzyć zarówno strona jak i forum. W porównaniu z poprzednim serwisem ucoz ma o wiele więcej możliwości. Jedyny, ale ważny minus – kompulsywne baner, który pojawia się na każdej otwieranej stronie. Można go zamykać, ale i tak to przeszkadza w normalnej pracy. Baner można wyłączyć za 100 zł miesięcznie.
4
Bardzo dobrym serwisem do tworzenia własnego forum jest http://borda.qip.ru/. Po przejściu na link, można bardzo szybko stworzyć własne forum. Na tym serwisie też jest reklama w postaci statyczny banner w górnej lub dolnej (do wyboru) części strony, ale ona nie denerwuje użytkowników, nie musimy zamykać.
5
Jeśli nie chcesz widzieć na swojej stronie reklamy lub nie chce od kogoś zależeć, utwórz własny zasób. Zapłacisz około 100 zł na rejestrację domeny i 30-40 rubli miesięcznie na opłacenie hostingu. Dla rejestracji domeny, wpisz w wyszukiwarce „zarejestrować domenę”. Otrzymasz wiele linków na usługi rejestratorów. Sama procedura rejestracji trwa zaledwie kilka minut, zapłacić za domenę można poprzez WebMoney, karty płatniczej, itp..
6
Rejestrując domenę, nie spiesz się płacić za hosting. Najpierw utwórz witrynę na komputerze, sprawdź jego działanie. Do tworzenia strony internetowej skorzystaj wizualnym projektanta stron internetowych Dreamweaver. Jest to bardzo przydatny program, który pozwala wykorzystać gotowe darmowe szablony, których w sieci jest bardzo dużo. Pobierz swój ulubiony szablon, otwórz go w programie i zadne modyfikacje – wklej swój tekst, zdjęcia.
7
Aby sprawdzić działanie strony i złapać wszystkie błędy, zainstaluj program Denwer. Z jej pomocą można pracować z witryny tak, jakby on już znajduje się na hostingu. Będą działać wszystkie linki, otwieranie obrazu. Program ten jest szczególnie przydatna dla dużej skomplikowanego serwisu.
8
Strony są gotowe. Teraz znajdź i zapłać za hosting, nałożyć do swojej strony internetowej do katalogu public_html. Pozostało wykonać ostatnią operację – przypisać domenę do hostingu. Zaloguj się do panelu zarządzania swoim kontem w serwisie rejestratora i zapisz w odpowiednich polach nazwy serwerów DNS – ich dwóch, sprawdzić ich dane w usłudze wsparcia hostingu, w dziale FAQ itp. Po wykonaniu tej procedury strona zacznie się otwierać po nazwie domeny w ciągu doby.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.