Jak wyłączyć wszystkie aktualizacje przez internet

Często mają do czynienia z problemami automatycznej aktualizacji oprogramowania na komputerze osobistym. System operacyjny również może aktualizować się automatycznie po podłączeniu połączenia.

Jak wyłączyć wszystkie aktualizacje przez internet

Instrukcja

1
Jak wyłączyć aktualizacje na komputerze? W zasadzie częste aktualizacja odbywa się u tego rodzaju oprogramowania, takich jak programy antywirusowe. Warto jednak wziąć pod uwagę, że dla pełnej ochrony program powinien na czas aktualizacji bazy sygnatur, tak jak wirusy tworzone są ciągle nowe, a twórcy od razu znalezione rodzaje wirusów, które sprawiają, że lista podejrzanych plików. Jeśli w porę nie uaktualnij antywirusowe bazy danych, program nie będzie w stanie określić, co masz na komputerze zainstalowany jest jedną z odmian złośliwego oprogramowania.
2
Oprócz oprogramowania antywirusowego na komputerze jest ogromny lista programów, które są automatycznie aktualizowane przez internet. Blokować połączenie, a mianowicie aktualizacja danego programu za pomocą skanerów sieciowych. Dane narzędzia w trybie automatycznym skanują cały ruch, i blokować niechciane połączenia. Znajdź w internecie podobne programy i zainstaluj na komputerze.
3
Wyłączyć aktualizację przez internet można i ręcznie u każdego programu. Na przykład, trzeba jedną narzędzi zezwolić na aktualizację, a innym nie. W takim przypadku w trybie ręcznym wejdź w menu każdego programu i zainstalować odpowiednie ustawienia. Zazwyczaj w każdym programie dostępne są opcje, które pozwalają dostosować aktualizacja w określonych odstępach czasu. Można całkowicie zablokować połączenie z internetem któreś narzędzia.
4
Po podłączeniu internetu może pojawić się powiadomienie o tym, że w systemie operacyjnym komputera trzeba zaktualizować niektóre moduły. Nie odrzucaj tej oferty. W celu bezpieczeństwa należy zawsze pobierać takie moduły, aby system pracował w pełnym trybie.
5
Dodaj serwer aktualizacji w kategorii zakazu. Aby to zrobić w systemie Windows znajduje się plik, w który wpisuje się podobne strony internetowe i serwery. Przejdź do folderu Windows. Zwykle znajduje się ona w folderze „Z”. Dalej przejdź do system32. Zlokalizuj folder drivers i kliknij dwa razy na folderze etc. C za pomocą edytora tekstu otwórz plik hosts. Dodać do niego strony, które chcesz zablokować. Zapisz zmiany.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.