Jak dodać na swoją stronę emotikony

Komunikacja w sieci już dawno расцвечено licznymi emotikony, które odzwierciedlają zmiany w nastroju respondentów. Można nimi ozdobić nie tylko wiadomość na forum lub portalu społecznościowym, ale i swoją stronę.

Jak dodać na swoją stronę emotikony

Instrukcja

1
Zapoznać się ze standardowym zestawem emotikon. Na przykład, przejdź do każdego forum lub w sieci społecznej. Aby wstawić już gotowego смайла na tych zasobach kliknij na przycisk z jego obrazem w oknie edycji wiadomości i wybierz ten, który naprawdę przekaże swój nastrój w danej chwili. Ponadto, wprowadzić emotikony można przy pomocy specjalnych znaków lub zwykłych znaków interpunkcyjnych. Dowiedz się, jakiego dokładnie emoticon uda, jeśli zebrać określoną kombinację na klawiaturze.
2
Dowiedz się, jakie emotikony, oprócz standardowego zestawu, są szczególnie popularne wśród użytkowników internetu. Na wielu forach i w prawie wszystkich portalach społecznościowych ma swój unikalny zestaw ikon. Wybierz ulubione, aby potem nie było problemów z tym, jakie i gdzie umieścić. Skontaktuj się i do innych sieci archiwów i kolekcji, aby znaleźć rzadkie emotikony, które stały się „atrakcją” witryny.
3
Kliknij na zdjęcie смайла w katalogu i, przechodząc do następnej strony (czasami nie jest to wymagane), sprawdzić jego kod html. Skopiuj go i zaloguj się na swoją stronę na prawach administratora w tryb edycji strony. Wybierz miejsce, aby wstawić buźkę i przenieś tam ten kod.
4
Skorzystaj i specjalnymi programami aby wstawić emotikony na swojej stronie internetowej. Pobierz, na przykład takie programy, jak PostSmile lub Sweetim. Zintegrować je do przeglądarki, z której korzystasz. Z pomocą tych programów można urozmaicić swoją stronę, zamieszczając zarówno statyczne jak i animowane emotikony.
5
Aby móc wstawić jakieś emotikony do wysyłki, należy utworzyć dla najciekawszych osobnego folderu na komputerze. Otwórz Program Outlook Express. W miarę pisania listów kilkakrotnie od czasu do czasu ikonę „Wstaw obraz”, wskazując przy tym ścieżkę do folderu z emotikonami.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.