Jak oświecić warstwę ochronną

Kod zabezpieczający na bilety loterii lub innych biletach wykonany z podczerwieni folii, zakłócania wyświetlania zawartości na prześwit. Obejść ją dość trudne.

Jak oświecić warstwę ochronną

Trzeba

  • – płaski przedmiot średniej ostrości.

Instrukcja

1
Weź kupon, lub dowolny inny przedmiot, warstwa ochronna którego chcesz oświecić. Należy pamiętać, że oświecić, czyli wyświetlić jego zawartość na światło, będzie trudno. Jedyne co możesz zrobić to bardzo delikatnie, поддев krawędzi cienkim płaskim przedmiotem, odklej warstwę podczerwieni folii i potem go oddać, klejenie za pomocą kleju. Najczęściej jest to wywołane z folią ochronną kodów zabezpieczeń karty sim operatora, w szczególności, jeżeli jest on nakładany na papier.
2
Skontaktuj się z kserokopiarki centra twojego miasta lub innych podobnych instytucji, które pomogą ci zastosować tę taśmę ponownie, aby nikt nie dowiedział się, że wcześniej była tobą usunięte. Znajdź wykonawcę do tego zadania również jest dość trudne, więc możesz po prostu zamówić podobną samoprzylepne podczerwieni folię w jednym z wielu sklepów internetowych z artykułami biurowymi. Tutaj również trudność w tym, aby wyciąć dokładnie identyczny pas folii, a następnie dokładnie go przykleić z powrotem.
3
Należy pamiętać, że niektóre przypadki przeglądania zawartości pod folią ochronną są porównywalne do naruszenia warunków wykonywania określonej umowy. Nie należy używać przeglądanie zawartości pod podczerwieni folią w celu oszustwa, to wszystko jest bardzo łatwo jest obliczana i może pociągać za sobą pewną odpowiedzialność.
4
Jeśli chcesz dowiedzieć się zawartość pod folią, po prostu zetrzyj ją monetą. Jest to najbardziej pewny sposób, nie narusza żadnych zasad. Jeśli to było zabronione konkretną osobą lub regulowane przepisami jakiegokolwiek serwisu, szanuj je i staraj się nie ingerować w sprawy innych, szanuj przestrzeń osobistą innych ludzi i zasady używanych usług.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.