Jak odpowiedzieć na sms

Wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS- jedna z najbardziej popularnych możliwości telefonów komórkowych. Każdy operator ma bazę danych sieci komórkowej, dzięki której odbywa się przesyłanie wiadomości między użytkownikami. Główna baza operatora sieci, zawiera informacje na zarejestruj profilu telefonu komórkowego, a także informacje na temat kierunku do abonenta, czyli o tym, gdzie telefon komórkowy obecnie znajduje. GMSC – mobilne centrum w stanie przekazać wiadomość właściwego rozmówcy.

Jak odpowiedzieć na sms

Instrukcja

1
Po otrzymaniu SMS-a, przede wszystkim, należy przeczytać, klikając na przycisk przeczytaniu na klawiaturze telefonu komórkowego lub na wyświetlaczu, jeśli telefon jest dotykowy.

Aby odpowiedzieć na wiadomość SMS, jak można od razu po otrzymaniu wiadomości, klikając na przycisk „odpowiedz”, tak i w każdej innej chwili.

2
Aby odpowiedzieć na wiadomość SMS z innego telefonu komórkowego należy:

Wejść w menu telefonu komórkowego.

3
Znaleźć w menu opcję – „Wiadomości”
4
Znaleźć w wiadomościach opcję „nowa wiadomość” i napisz tekst wiadomości. A następnie wysłać daną wiadomość, pisząc numer telefonu odbiorcy lub wybierając numer z listy w książce adresowej.
5
Można również wejść w opcję „wiadomości Przychodzące”, znaleźć otrzymaną wiadomość i wybrać opcję „odpowiedz”, a następnie wpisać tekst komunikatu zwrotnego i nacisnąć przycisk „wyślij”.
6
Jeśli SMS został do ciebie wysłany z telefonu komórkowego, z internetu, to można na niego odpowiedzieć, wysyłając wiadomość e-mail, za pośrednictwem poczty e-mail, korzystając z Internetu w telefonie komórkowym.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.