Jak odbywa się drutach podwójne gumki

Podwójna guma — jeden z najbardziej zwartych rodzajów dzianiny. Ona świetnie trzyma kształt, prawie nie rozciąga się w praniu. Dlatego ten wzór jest często używane do dekoracji kołnierzy i mankietów. Dzieję się także czasowych. Przy drutach spódnic i spodni linię talii wykonują dokładnie ten wzór, co pozwala bez szwu wklej do wewnątrz бельевую gumy lub корсажную taśmę.

Jak odbywa się drutach podwójne gumki

Trzeba

  • – nici do robótek na drutach;
  • – proste szprychy grubości nici.

Instrukcja

1
Do wykonania wzoru wpisz na proste szprychy ilość zawiasów dwa razy więcej rozliczeniowego. Dodać 2 do krajki. Ten rysunek wykonują zazwyczaj na prostych drutach. Doświadczony fachowiec może spróbować połączyć go i w kółko, ale to wymaga bardzo dużej uwagi. Wyciągnij igłę należy zdjąć obrzeża i провяжите pierwszym rzędzie zwykłą gumką 1v1.
2
Odwróć pracę, zdjąć obrzeża. W drugim rzędzie twarzowe pętli провязывайте twarzowymi, a изнаночные zdejmować, pozostawiając nić przed pracą. Dokładnie tak samo zwiąż i dalej. Za kilka rzędów można zauważyć, że u ciebie wychodzi podwójne płótno. Z obu stron oprawa wygląda jak чулочная z przodu. Nici na taką gumę trzeba dwa razy więcej, niż na drugą prostą zwartą oprawę.
3
Довяжите brzeszczot do żądanej wysokości. W ostatnim rzędzie провязывайте razem przedniej pętli obu warstw. Jeśli tego nie zrobisz, krawędź gumy uda rozciągnięte i brzydkie. Zamykanie pętli można w dowolny sposób — szydełku, провязывая wraz pierwszej do drugiej lub wyciągając jedną pętlę w drugą.
4
Aby zrobić otwór na sznurki gumy, odwrót 3-4 zawiasu od krawędzi po złej stronie. Wykonaj proste накид. Przy tym trzeba провязать przedniej następne lub poprzednie 2 pętle, że przy takim postaci dzianiny w normalny sposób nie uda. Dlatego następną linię końcową pętlę zdjąć na pinezkę, a następnie wyjąć na prawym dziewiarskie igły 2 изнаночных, załóż na lewą zaczep z pinezki, 2 twarzowe pętli znaleźli się w pobliżu. Провяжите ich razem. Powtórz tę procedurę na końcu wiersza.
5
Podwójną gumę można połączyć i w kółko. To nie jest bardzo wygodne, ale być może przy odrobinie praktyki i wystarczającej dokładności. Wpisz dwukrotnie wyższa w porównaniu z szacowanym ilość zawiasów, ale bez кромочных. Pierwszy rząd провяжите gumką 1v1. W drugim rzędzie провязывайте twarzy i zdejmować изнаночные. W parzystych rzędach róbcie odwrotnie. Twarzowe zdejmować, провязывайте изнаночные, ale uważaj, aby robocza wątek cały czas znajdowała się między warstwami. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, gdzie dokładnie zaczyna się seria. Oznacz to miejsce nicią w innym kolorze. Otwory na sznurki gumy zrób dokładnie tak samo, jak i na prostych drutach
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.