Jak oczyścić jelita całkowicie

Zatory w jelitach są przyczyną zakłócenia jego funkcjonowania, powodują zakłócenia w pracy niektórych organów, pogarszają stan skóry, włosów, spowalniają przemianę materii itp. Czasami jelita tak зашлакован, że wymagane jest stopniowe i wielokrotne przeprowadzenie procedury.

Jak oczyścić jelita całkowicie

Trzeba

  • – rumianek;
  • – gotowane buraki;
  • – suszone śliwki, rodzynki, suszone morele, suszone pokrzywy, olej z oliwek,miód;
  • – trawa senna;
  • – olej roślinny;
  • – siemię lniane.

Instrukcja

1
Zacznij od gorącego napoju i слабящих produktów. Przygotować wywar z rumianku i za jednym razem wypić dwie szklanki gorącego napoju – taka odbiór stymuluje odpływ żółci i może wywołać parcie do naturalnego opróżnianie jelit. Wybierz dzień, w którym będziesz mógł korzystać z slabitionuyu żywności (gotowane buraki, śliwki itp.) lub ziołowy ekstrakt (przeczyszczające zbieranie trawy senna). Przygotuj mieszankę z mielonego suszonych śliwek, rodzynek i suszonych moreli, dodaj do niej trochę suszonej pokrzywy. Dodaj masę do składu z takich samych części oliwy z oliwek i miodu – weź trzy łyżki po posiłku, popijając wodą.
2
Napij się olej. Oleje roślinne (migdałowy, oliwa z oliwek, rycynowy, itp.) powinny być spożywane na pusty żołądek, można przejść kurs oczyszczania wątroby. Kombajny przyjmowanie oleju z piciem wywaru z siemienia lnianego – pij go po łyżce na godzinę przed posiłkiem.
3
Robić lewatywy oczyszczające.. Jako płyn do lewatywy można użyć przegotowanej wody, wywar z rumianku, podbiału. Dla pełnego oczyszczenia jelit potrzeba kilku zabiegów – spędzić je codziennie, dopóki nie poczujesz ulgę.
4
Przejdź procedurę hydroterapii jelita grubego. Fizyczne metody pełnego oczyszczenia jelit, która odbywa się w warunkach szpitalnych pod nadzorem lekarzy, pozwala pozbyć się nawet od прилипающих cząsteczki i ciała stałego osadu. Procedura odbywa się w kilku etapach: w pierwszym sesji wyczyszczone tylko odbytnicy, podczas drugiej sesji, woda dostaje się do dolnej części jelita grubego, a następnie oczyszczanie odbywa się coraz głębiej i głębiej. Każda sesja trwa około pół godziny, a dla pełnego oczyszczenia jelit może potrwać do dziesięciu sesji. Po zakończeniu kursu twój jelita będzie oczyszczony z wieloletnich złogów.
5
Oczyścić jelita poprzez picia słonej wody. Rano na czczo wypić dwie szklanki wody słonej (jedna łyżka na litr wody), a następnie w ciągu półtorej godziny wypić jeszcze 10 szklanek. W przerwach ćwiczenia (skłony, skręty tułowia, obrotów itp.). Spędzasz oczyszczenie, dopóki nie oczyścić jelita w pełni z niego będzie musiała wypływać czysta woda, bez zanieczyszczeń.
logo
Article Categories:
Leczenie chorób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *