Jak leczyć spastyczne zapalenie jelita grubego

Spastyczne zapalenie jelita grubego to choroba jelit, charakteryzuje jego nieregularną pracą. Jeśli masz okresowo występują bóle w dolnej części brzucha, zaparcia na przemian z atakami biegunki, najprawdopodobniej, to przejawy спастического zapalenie jelita grubego. Leczą tę chorobę łączonymi technikami, miodem funkcji jelit.

Jak leczyć spastyczne zapalenie jelita grubego

Instrukcja

1
Пропейте kurs środków uspokajających leków. Najczęściej spastyczne państwa jelita grubego cierpi emocjonalne, niespokojne i nerwowe ludzie. Oni przyzwyczajają się do swojej choroby i nie zawsze zwracają na niego uwagę. Ale jak tylko za pomocą leków i psychoterapii stabilizuje się stan układu nerwowego pacjenta, poprawi i jego praca jelit.
2
Należy przestrzegać diety. W pierwszej kolejności diety pacjenta musi być skierowany na uwolnienie jelita z mas kałowych. Dlatego zalecane jest bogata w błonnik żywność – warzywa, owoce, ziarna zbóż, chleb żytni, itp. Zrezygnuj z alkoholu, kofeiny, przypraw i słodyczy.
3
Leczenie спастического zapalenie jelita grubego medicamental metodami przewiduje przyjmowanie leków, нормализующих perystaltykę jelit i mikroflorę jelit. Leki musi przepisać lekarz.
4
Użyj i metody medycyny alternatywnej. Przy вздутии brzucha można przyjmować napar z kwiatów rumianku, lebiodki pospolitej i korzenia kozłka lek w proporcji 5:5:1. Infusion wziąć pół szklanki 2 razy dziennie, godzinę po posiłku.
5
Kiedy skurcz jelit można przygotować napar z kory kruszyny hovidnoj, owoców fenkułu włoskiego, kwiatów rumianku i korzenia kozłka lek w proporcji 1:2:2:1. Weź nalewki na pół szklanki 2 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem.
6
Na zaparcia pomaga marynowane kiszonej kapusty – 1 szklanki po jedzeniu. Przeczyszczające mają brukiew, dynia i rzodkiewka. Małe kawałki tych warzyw można jeść w postaci surowej do posiłku.
7
Od biegunki i резей w jelitach pić sok z owoców agrestu: po jednej łyżce trzy razy dziennie.
Porada
Koniecznie skontaktuj się z lekarzem, jeśli masz objawy спастического zapalenie jelita grubego, można znaleźć to w stolcu jest krew lub drastycznie schudnąć. Interwencji medycznej wymagają szczególnie ciężkie przypadki choroby z silnym bólem.

logo
Kategoria:
Leczenie chorób

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.