Jak narysować różę symbolami

Z pomocą róże, pięknie malowane symbolami, można niezwykle wyznać miłość, gratulacje z okazji, po prostu podnieść nastrój dobremu człowiekowi w sieci społecznej, ICQ aplikacji lub wiadomości sms. Możesz narysować różę samodzielnie lub skorzystać z gotowych szablonów.

Jak narysować różę symbolami

Trzeba

  • – telefon komórkowy;
  • – komputer z dostępem do internetu.

Instrukcja

1
Aby narysować prostą różę symbolami, wystarczy w określonej kolejności korzystać z 5-8 znaków tekstowych. Aby „czytać” te zdjęcia, przechyl głowę w prawo lub w lewo. Najprostsza róża z symboli wygląda tak: —-{@. Można skrócić lub wydłużyć różę, obrócić ją kwiatem w prawo lub w lewo. Jeśli chcesz „malowanie” liście, użyj znaków % lub
2
Trudniejsze do wykonania będzie róża, malowane w stylu ASCII art. Do wykonania takiego rysunku najpierw zrób szkic na papierze. Po określeniu sposób, wprowadź rysunek znaków w następującej kolejności: najpierw „zbuduj” ostry kontur za pomocą znaków: \ / | – _ ( ) , a następnie „zmiękczyć” go za pomocą symboli: / \ | – _ + ( ) , . ~ ^ „V X T Y I l l : `’ ! j j 7 i już tylko po to wypełnij tekstowe towarowymi wewnętrzną przestrzeń. Wybieraj znaki do „wypełnienia”, pochodzących z terenu i przejścia kolorów obrazu, które chcesz przekazać: kontur, „wypełniony” towarowymi WWWW będzie się różnić od konturu, „ulu” towarowymi 8888. Варьируйте różne symbole do tworzenia realistycznego obrazu.
3
Do szybkiego tworzenia najbardziej doskonałego obrazu użyj programu ASCII Art Generator. Pobierz obraz chcesz róże w program, wybierz kolor, rodzaj czcionki, format, w którym chcesz zapisać wynik (HTML, RTF, TXT lub w formie pliku graficznego). Program konwertuje rysunek, obraz, stworzony na bazie znaków ASCII.
logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.