Jak narysować oczy dziewczyny

Oczy – ważne i jednocześnie trudne szczegół twarzy, dokładność transmisji, która wpływa na ogólne wrażenie z portretu. A osiągnąć maksymalną korzystnego efektu pomaga specjalna technika.

Jak narysować oczy dziewczyny

Instrukcja

1
Ołówkiem zaznaczyć kredą informacje o okolicy oczu, na podstawie proporcji twarzy i rozmiarach innych jego części – nosa, ust, czoła. Zaznacz kierunek spojrzenia, które nie powinny wypadać z ogólnego obrazu. Jeszcze raz spójrz na portret i upewnij się, że oczy są na swoim miejscu i są zgodne z wielkością.
2
Cienką linią narysuj granicy dolnego i górnego wieku, należy oznaczyć położenie źrenicy i tęczówki. Jak zwykle u przeciętnego człowieka oczy są umieszczone nieco poniżej poziomu ucha, a narożnik zewnętrzny znajduje się na linii, psychicznie przeprowadzonej od skrzydełka nosa do oka ubytki (za punkt odniesienia można przyjąć koniec brwi).
3
Udawaj rzęsy. Nie rób zbyt długich – naturalna długość włosów nie powinna przekraczać granicę górnej powieki.
4
Malować uczeń całkowicie na czarno – zostaw w środku mała biała plama, która symuluje połysk i tworząc żywy wygląd.
5
Wypełnij tęczowy powłokę koloru. Linie rysuj w kierunku od ucznia do zewnętrznej granicy – tak są widoczne na powierzchni oka krwionośne, прорисуйте wewnętrzny i zewnętrzny kąt.
6
Poprawnie stawiać sobie fałdy, które otaczają oczu. Oczywiście, można zignorować kilka zmarszczek mimicznych, jeśli istnieje możliwość ich opuścić i to w żaden sposób nie wpłynie na jakość portretu. Ale, ogólnie rzecz biorąc, najlepiej przekazać wszystkie szczegóły bez zmian – tylko tak można osiągnąć maksymalną dokładność obrazu.
7
Ustalić cienie, które spadają na twarz. Ignorowanie kierunku światła tworzy złudne wrażenie, że oczy znajdują się na płaszczyźnie. Podziel długości górnej powieki na trzy części, ćmi okresie między переносицей i pierwszej trzecią, a także od zewnętrznego kącika w kierunku brwi. Narysuj cienie pod oczami, bliżej krawędzi twarzy.
8
Pomalować oczy na własną rękę, nadaj odpowiedni kolor tęczówki.
Należy zwrócić uwagę
Przejdźmy do nauki. Jak narysować oko ołówkiem krok po kroku. KROK 1. W pierwszym etapie musimy narysować kształt oka. Choć nie jest to pierwszy etap zdjęć, ale jej należy poświęcić wiele uwagi. No i oto efekt końcowy: Lekcja mały i myślę, że nie jest skomplikowana. Zostawiaj swoje wrażenia o tym, jak malować oczy kredką, i wysłać do pracy.

Porada
1. Najpierw trzeba narysować proste kontury dla oka. Aby ci było łatwiej narysować oczy człowieka, postanowiliśmy namalować tylko jedno oko. Ale można od razu malować oczy, umieszczając je obok siebie w lustrze. 2. Dodajmy na rysunek jeszcze jeden obwód oczy. Gdy lekcja, jak narysować oczy, bardziej jak na lekcji geometrii. Ale właśnie takimi postaciami ci łatwiej będzie nauczyć się rysować oczy poprawnie.

logo
Article Categories:
Rysunek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *