Jak narysować ubrania dla dziewczyn

Potrzeba narysować ubrania dla dziewczyn może pojawić się u ciebie w dwóch przypadkach. W pierwszym to będzie obraz ubrań na zdjęciu, w drugim – szkic modeli dla modnej kolekcji. W zależności od tego, jaki cel realizować, należy zwrócić szczególną uwagę pracy z kolorem i nasyceniem barwy lub rysunek form i detali.

Jak narysować ubrania dla dziewczyn

Instrukcja

1
Jeśli chcesz narysować ubrania bohaterów na zdjęciu, trzeba brać pod uwagę zasady rysowania драпировок. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na kształt ciała, które jest ukryte ubrania. Rysując piękną sukienkę lub garnitur, nie trać czasu na obraz wzoru na tkaninie lub funkcje cięcia. Jeśli materiał będzie leżeć wbrew naturze, wbrew kształcie i wielkości tułowia, rysunek będzie zepsuty. Dlatego w szkicu najpierw poćwicz formularz fałdy na ubraniu. Drugim etapem powinna być praca nad светотенью na tkanki. Określ, gdzie znajduje się źródło światła. Kolorowymi plamami pokazać najbardziej oświetlone i cieni zwróć uwagę na ilość fałd.
2
W tym samym czasie, należy odzwierciedlić fakturę materiału. Można to zrobić za pomocą koloru, funkcji pociągnięć lub kreski. Na przykład, przez przezroczystej organzy będzie widoczna druga warstwa odzieży lub kolor skóry człowieka. Ворсистую tkaniny lub futro rysuj za pomocą akwareli plam i kresek ołówkiem na farby. Fakturę aksamitu uda się przedstawić, jeśli narysować połysk na jego загибах i głębokie matowe cienie w fałdach.
3
Jeśli narysować dziewczynę, otoczoną innymi ludźmi lub przedmiotami, należy uwzględnić ich wpływ na kolor ubrań. Kolorowych rzeczy na pewno będą się kolorowe refleksy na wszystko, co znajduje się w pobliżu.
4
Opracowanie szkicu ubrań na pierwszy plan wychodzą inne cechy obrazu. Zniekształcenia kształtu tkanki tutaj minimalne – generalnie model jest rysowany warunkowa, w standardowej pozycji. A ponieważ tkanki ниспадают naturalnie, bez fałd i zagnieceń, jeśli to nie jest cechą cięcia.
5
Głównym celem tego obrazu – tworzenie obrazu rzeczy. Musisz pokazać, jakie wrażenie będzie produkować osobowość w fikcyjnym państwem garniturze. Ponadto, ważne jest, aby określić cechy danego przedmiotu garderoby – nietypowe cięcia, rysunek na tkaninie, faktura materiału, wystrój. Jeśli istnieje taka potrzeba, można zwrócić uwagę na to w szczegółowy rysunek małego działki obok z ogólnym szkicem. Ponieważ malujesz jednolity obraz, oprócz odzieży zaplanujcie kształt i kolor butów modele, akcesoria, fryzury, typu sylwetki i twarzy.
logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.