Jak nagrać piosenkę na komputer

Wyobraźmy sobie całkiem realną sytuację – zachciało nam chwały. Do tego przypomnieli sobie wszystkie lekcje śpiewu, zebrali grupę muzyczną, długo pracowali nad tekstem i muzyką, stale się poprawia i ulepsza i bez tego praktycznie obraz arcydzieło, a dzieło. I oto on, uwodzicielski zawiera owocowe mig – wpis! Ale tu jest problem – nikt nie wie, jak nagrywać piosenkę na komputer. W rzeczywistości to nie jest problem. Teraz przekonaj się sam.

Jak nagrać piosenkę na komputer

Instrukcja

1
Istnieje sporo sposobów nagrywania piosenek na komputer. Można przyjąć, na przykład, zwykły dyktafon, nacisnąć przycisk „Rec” i śpiewać i grać dla zabawy. Biorąc pod uwagę fakt, że wraz z rozwojem nowoczesnych technologii aparatura idealna na tyle, że ten sam dyktafon można podłączyć do komputera i przesłać na dysk twardy wszystkie starania i wysiłki, większych problemów nie powinny powstać.
2
Można również zastosować inny wariant – wideo. Tu <url> i utwór i klip. W sumie dwie przyjemności w jednym. Proste i wygodne. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że w pierwszym i drugim przypadku jakość nagrania będzie bardzo cierpieć.
3
Do tego, aby jakość nagrania nie będą cierpieć, można zrobić inaczej. Do tego bezpośrednio подсоединяем narzędzia i mikrofon do komputera i rozpocząć nagrywanie.
Dla wygody zaleca się, aby mieć miksera. On za pomocą kabla USB jest podłączony do komputera. A do samego pilota można podłączyć i instrumenty muzyczne, i mikrofon. Plus do wszystkiego można regulować głośność, podłączyć słuchawki i słuchać tego, co jest zapisane, jednocześnie dodając nowy materiał.
To samo i z mikrofonem. Jeśli masz mikser – pracujemy za pomocą pilota. Jeśli urządzenie nie ma – to nie zdenerwowanie. Mikrofon można podłączyć bezpośrednio do komputera. Aby to zrobić, trzeba znaleźć w karcie dźwiękowej różowe otwór. To wejście mikrofonowe. Łączymy odpowiednio, sam mikrofon i wspomniany port, i robimy kolejny krok.
4
Aby zapisać nagranie, trzeba skorzystać ze specjalnych programów. Najbardziej nadają się do tego programy Sony Sound Forge i FL Studio. Intuicyjny interfejs pomaga zrozumieć wszystkie zawiłości tego programu, oraz tworzenie i edycja wpisów. Powodzenia.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.