Jak malować lodówka

Lodówka może stać się ozdobą kuchni i uzupełnić swój oryginalny wystrój wnętrza. Istnieją specjalne kolorowe naklejki, a można ozdobić zwykły biały lodówka swoim autorskim wzorem.

Jak malować lodówka

Trzeba

  • – wielowarstwowe chusteczki;
  • – pędzle;
  • – nożyczki;
  • – farby akrylowe;
  • – klej.

Instrukcja

1
Dokładnie umyć i odtłuścić powierzchnię lodówki alkoholem lub спиртосодержащими rozwiązań. Najlepiej zwolnić urządzenie od produktów, w przeciwnym razie farba lub inne substancje mogą dostać się do zawartości lodówki. Zagruntować powierzchnię, aby farba położyła się powoli. Nałóż dźwięk podstawowy farbą akrylową w dwa lub trzy warstwy.
2
Bardzo ciekawie i oryginalnie będzie wyglądać lodówka, ozdobiony w technice decoupage. Wycięte z serwetek rysunki lub części ornamentu. Z prostych serwetek można wycinać różne wzory, geometryczne kształty, sylwetki i wiele innych.
3
Staraj się ciąć bardzo ostrożnie, aby przypadkiem nie uszkodzić i nie złamać produkt. Białą część wielowarstwowe chusteczki oddzielić od zdjęcia. Lepiej wziąć materiały z różnych obrazów, aby wzór się nie powtórzy, a lodówka wyglądał ciekawiej. Te same zdjęcia można zmienić, wystarczy przyciąć serwetkę tak, jak trzeba.
4
Z całego jabłka otrzymasz połowę, u innego rysunku odciąć liścia. To trochę urozmaica i ożywi kompozycję. Z góry zastanów się, w jakie miejsce lodówki można приклеите lub inaczej obraz. Umieść serwetkę na właściwym miejscu, pędzlem zwilż ją roztworem kleju. Można wziąć zwykły klej PVA.
5
Gdy wszystkie rysunki będą na swoich miejscach, przystąpić do malowania. Ozdoby z serwetek w postaci owoców lub warzyw można ozdobić różnymi gałęziami, farby liście, można nawet narysować całe drzewo!
6
Farby akrylowe szybko schną i nie bać się, że różne kolory zlewają się ze sobą. Zamiast techniki decoupage można skorzystać z szablonów lub szablonami, łatwo je zamocować na powierzchni lodówki zwykłą wodą. Trzeba tylko pomalować pustą część szablonu. Staraj się nakładać trochę farby na pędzel, aby nie było smug. Lepiej spray akryl z pomocą aerozolu, a małe części i narysuj wzory zwykłym pędzlem.
logo
Article Categories:
Meble i wystrój

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *