Jak leczyć ostrogi

Пяточные ostrogi przynoszą wiele niedogodności, powodując piekący i ostre bóle. Powodem ich występowania jest dość dużo: niewygodne buty, duże obciążenie fizyczne itp. Leczyć tę dolegliwość można, stosując sprawdzone ludowe porady i wskazówki. W przypadku regularnego występowania tego problemu, należy zwrócić się o pomoc do specjalisty.

Jak leczyć ostrogi

Trzeba

  • – nalewka comarum błotnych;
  • – mumie ałtaj (tabletka);
  • – niedźwiedzi (borsuk) tłuszcz;
  • – folia;
  • – woda.

Instrukcja

1
Po pierwsze nieprzyjemne odczucia w okolicy pięty zmniejszyć obciążenie stopy. Do tego zrezygnuj z ćwiczeń i treningów, przenoszenia ciężarów i długich przemieszczania się pieszo. Kobiety muszą odłożyć na bok buty na wysokich obcasach, optymalna wysokość podnoszenia stopy – 3-4 cm W specjalistycznym sklepie lub aptece zaopatrz się w specjalne wkładki do butów, przeznaczonych w пяточных шпорах. Są one zmniejszyć ból i ułatwią swój ruch.
2
Zioła lecznicze. Do leczenia пяточных ostrogi jednym z najlepszych środków w medycynie ludowej uważa się alkoholowa nalewka comarum błotnych. Przyczynia się ona do wniosku soli z organizmu, wzmacnia odporność, ma działanie przeciwzapalne. Należy przyjmować go doustnie 2-3 razy dziennie, rozcieńczania 1 łyżka nalewki na 1/3 szklanki ciepłej wody. Zalecane leczenie – 20 dni. Kupić nalewkę comarum błotnych można w aptece. Przed użyciem należy skonsultować się ze specjalistą, ponieważ możliwe działania niepożądane leku i indywidualne przeciwwskazania.
3
Kompres przy piętowej шпоре. Procedura ta jest wykonywana w celu podgrzewania swojej choroby za pomocą specjalnej mieszanki, którą można przygotować samodzielnie. Aby to zrobić, wymieszać 1 posiekany tabletki mumio ałtajskiego, 1 łyżeczkę nalewki comarum błotnych, 1 łyżka niedźwiedzi tłuszczu (borsuka). Otrzymany krem masując rozprowadzić na cały obszar pięty. Z góry przykryć chusteczką higieniczną folią i zabezpieczyć wszystkie szerokim plastrem. Załóż ciepłe skarpety. Ten okład pozostawić na 6-8 godzin. Mumio jest znane z tego, regenerujące właściwości, a niedźwiedzi (borsuk) tłuszcz ma silne działanie przeciwzapalne. W taki sposób ten kompres na długo usuwa ból, a przy regularnym stosowaniu wyleczyć z ostroga.
logo
Article Categories:
Leczenie chorób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *