Jak łapać ryby gołymi rękoma

Wędkarstwo – świetny sposób, aby złagodzić napięcie emocjonalne od miejskiego życia. Aby szybko i skutecznie łowić ryby, wynalazł wiele akcesoriów: wędki, donkey, karmniki dla, wędki. Prawda, taka wakacje początkowo wymaga nakładów finansowych. A czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, co łapać ryby gołymi rękoma też może być?

Jak łapać ryby gołymi rękoma

Trzeba

  • – płytka rzeka lub jezioro;
  • – kombinezon.

Instrukcja

1
Wybierz odpowiednie miejsce do połowu ryb. Jednym z warunków – musisz dostać rękoma do dna. To może być jak rzeka i jezioro. Znajdź miejsce, w którym będą krzaki, korzenie, kamienie, kłody i inne krajobrazowy „akcesoria”. W nich często ukrywa się ryby. Szukajcie właśnie takie miejsca, jak na otwartej przestrzeni złapać rybę ci się nie uda. Należy pamiętać, że brzeg powinien być naturalny, bez płyt betonowych.
2
Idź w górę rzeki, aby można było zobaczyć dno i ryby, zanim podnosząc syf. Uważnie patrzeć, gdzie są jakieś krzaki i kto w nich się kryje. Sprawdzaj korzeni i drętwienia, aby potem nie спотыкнуться.
3
Kiedy zobaczyli odpowiednie miejsce z rybami, wspiąć się trochę wyżej w górę rzeki i zacznij mącić wodę. Powoli i delikatnie podnosić syf z dna. Ponieważ ryba nie jest w stanie nic zobaczyć, łatwiej będzie go złapać. Jednak, należy pamiętać, to jej też nie będzie w stanie zobaczyć.
4
Działaj w dotyku. Opuść ręce na dół. Łowić trzeba palcami do przodu. Ryby przy brzegu zawsze warto w 2-5 cm od dna. Powoli ощупывайте przestrzeń i otaczające was przedmioty między krzaków i korzeni, w kamieniach. Ryba lubi ukrywać się w дырках i szczelinach .
5
Należy łapać ryby w mętnej wodzie, dwoma rękami. Po złowieniu ryby jedną ręką chwytać się za głowę, drugi za ogon. Zawsze delikatnie docisnąć zdobycz na dno, a nie brać gwałtownymi ruchami. Pamiętaj, że w wodzie ryba nie jest śliska. Takie właściwości ma tylko na lądzie, to reakcja ochronna organizmu na lotniczą środę. Nie palić podczas wędkowania. Ryby dobrze rozwinięty zmysł węchu i to po prostu odstraszyło jej. I od alkoholu wyrzucić, aby uniknąć obrażeń.
6
Łapać ryby gołymi rękoma w godzinach porannych, około 8 do 9 godzin. Tak jak ryba w nocy chodzić, do tego czasu męczy i idzie na urlop, chowając się za rozdarcia i krzewami.
Należy zwrócić uwagę
W ten sposób można łowić liny, okonie, karasie. Gorzej łowi płocie i klenie. Ryby, która lubi otwartą wodę, trudno złapać.

Porada
Użyj kombinezon, aby nie przechłodzonego, jeśli zdecydujesz się łowić ryby w chłodnych warunkach.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *