Jak kupić rower treningowy

Zdrowie należy stale utrzymywać, ale ludzie tak załadowany sprawami i troskami, że na zajęcia sportowe nie pozostaje czasu. Wzmocnienie mięśni, nie odwiedza siłownie, można, jeśli w domu ćwiczeń na rowerze stacjonarnym. Symulacja jazdy na rowerze skutecznie wpływa na organizm, zwiększając jego ton. Aby wybrać rower treningowy, należy znać rodzaje i cechy konstrukcji.

Jak kupić rower treningowy

Instrukcja

1
Wybierz konstrukcję велотренажераПроконсультируйтесь z lekarzem o możliwości treningu na rowerze stacjonarnym. W konstrukcji sportowe pociski są dwa rodzaje: proste i pochyłe. Jeśli cierpisz na bóle pleców, wybierz pochyłą konstrukcja: zapewnia odciążenie kręgosłupa i sprawi, że mięśnie nóg ciężko pracować. Modele te wyposażone są w szerokie fotele i pozwalają trenować ponad 40 minut, ale ich rozmieszczenie wymaga odpowiedniej przestrzeni. Jeśli zamierzają kontynuować uprawianie jazdy na rowerze sportu, w okresie zimowym, wybierz rower treningowy prostej konstrukcji – on zapewni obciążenie, jak podczas jazdy na rowerze – takie modele nadają się zdrowym ludziom i sportowców.
2
Określ typ велотренажераПо metody pracy symulatory dzielą się na mechaniczne i magnetyczne. Regulacja obciążenia w modelach mechanicznych odbywa się za pomocą przekładni pasowej lub ciśnienia hamulcowych na koło zamachowe. Są niewygodne w obsłudze, szczegóły w tych modelach szybko się zużywają. Główną zaletą w stosunku do innych ćwiczeń jest to, że oni nie potrzebują zasilania. W nowoczesnych magnetycznych велотренажерах obciążenie jest tworzony za pomocą pola magnesu stałego. Są trwałe, wyposażone w urządzenia elektroniczne, cicho i płynnie działają. Zatrzymać swój wybór na magnetycznym trening – jest to przydatne do uprawiania i jest łatwy w obsłudze.
3
Zapoznaj się z charakterystyką велотренажераВажными parametrami jest ostateczny wzrost i waga użytkownika, ilość poziomów obciążenia i rozmiar koła zamachowego. Jeśli chcesz wybrać rower treningowy dla siebie, spróbuj model do swojego wzrostu – musi być wygodne. Dla osób z dużą nadwagą, należy zwrócić szczególną uwagę na ustawienie maksymalnej wagi użytkownika. Wybierz model z niewielkim zapasem dla tych cech. Na płynną pracę magnetyczny rower stacjonarny ma wpływ rozmiar koła zamachowego. Modele z ciężkimi częściami ponad 10 kg nadają się do treningu siłowego. Jeśli twoje zajęcia są przeznaczone na wzmocnienie mięśni i oczyszczanie organizmu, wybierz optymalny ciężar koła zamachowego ( 6-8 kg).
4
Wybieraj programy тренировокДля zajęć na symulatorze ważnym jest kilka programów treningu : wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego, normalizacja masy ciała, rozwój gorsetu mięśniowego. Programy te zwiększają zainteresowanie i są głównymi. Jest rowerków z dużą ilością programów, ale żeby nie przepłacać dodatkowych pieniędzy, wybierz model z niezbędnymi dla ciebie funkcji.
Należy zwrócić uwagę
Sprawdź możliwość regulacji symulatora względem podłogi – więc można wykluczyć ruch pocisku w czasie zajęć.

Porada
Wygodnie mieszczący się w siodle i sprawdź, czy pasuje ci jego kształt. Należy zwrócić uwagę na zgodność rozmiaru pedałów rozmiaru stopy.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.