Jak korzystać świece

Istnieje wiele rodzajów świec do leczenia różnych chorób. Mogą być i ректальными, i вагинальными i aromatycznych. Zastosowanie doodbytnicze świec pozwala znacznie zmniejszyć niepożądane oddziaływanie leku na żołądek. Jest to bardzo ważne dla tych ludzi, którzy cierpią na choroby żołądka, zwłaszcza przy stosowaniu niesteroidowych leków przeciwzapalnych, które w niektórych postaciach choroby stosuje bardzo długi okres. Dzieciom jako środek przyjmowaniem ogóle najlepiej stosować czopki doodbytnicze. Je sprzedają w aptece, z podaniem, dla jakiego wieku są przeznaczone. Wprowadzać je w odbytnicy. Pochwy świece, jak wiadomo, jest stosowany w chorobach kobiecych. A chińskie aromatyczne świece przy przeziębieniach, жжении w gardle, do mnóstwa chorób, przy grypie i chorobach nerwowych. Słowem, różne rodzaje świec używają różnych metod.

Jak korzystać świece

Instrukcja

1
Świece doodbytnicze.

Przechowywać w lodówce. Przed zastosowaniem umyć odbyt ciepłą wodą z mydłem. Wytrzeć do sucha miękką ściereczką. Wyjąć z lodówki opakowanie z suppozitoriami to. Dostać jeden. Otworzyć opakowanie. Wprowadzić świecę w odbyt. Jeśli świeca wyszła, nie растворившись, procedurę powtórzyć.

2
Świece pochwy.

Umyć fiuta ciepłą wodą, w niektórych przypadkach, przed wprowadzeniem świece trzeba спринцеваться. Wyciągnąć opakowania ze świecami z lodówki. Wyjąć świecę. Otworzyć opakowanie. Wprowadzić świecę.

3
Świece aromatyczne chińskie.

W profilaktyce grypy i przeziębienia trzeba zapalać 3 razy dziennie. Po rozpoczęciu chorobie zapalać drugą, po tym, jak wypali pierwsza. I tak jeden za drugim, palić cały dzień. Przy bezsenności oraz chorobach, spalić kilka świec przed snem (2-3 sztuki).

logo
Kategoria:
Leczenie chorób

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.