Jak konwertować pliki w 2017 roku

Format pdf – jeden z najbardziej popularnych formatów zapisu dokumentów. Niestety, nie pozwala w trakcie dalszej pracy „wyciągnąć” z dokumentu potrzebne informacje. Jeśli często się z tym zmierzyć, to w pracy bardzo przydatny program, który pozwala przekonwertować dokument w formacie pdf w dokument w formacie word (doc), formacie, wygodny do edycji tekstu. Jednym z takich programów pomocników ABBYY PDF Transformer.

ABBYY PDF Transformer - prosty i wygodny program

Trzeba

  • ABBYY PDF Transformer – prosty program, który z powodzeniem przekształca pliki PDF do popularnych, wygodne do edycji formatów Microsoft Word, Excel, HTML i TXT.
  • Aby przekształcić dokument w formacie pdf, dokument w formacie należy pobrać i zainstalować na swoim komputerze program ABBYY PDF Transformer.

Instrukcja

1
Po pobraniu i zainstalowaniu programu na komputerze, uruchom go. W przyszłości, kreator ABBYY PDF Transformer pomoże ci w pracy.

Tak więc, uruchomiony kreator – wybierz plik PDF, który chcesz przekonwertować.

2
Następnie wybierz format, który chcesz przekonwertować zaznaczony plik PDF.
3
W następnym kroku masz możliwość, aby określić dodatkowe ustawienia dokumentu, który chcesz uzyskać na wyjściu.

Na przykład, można go zmienić lub lokalizacja lub ustawienia rozdzielczości i zdjęcia.

4
Tak więc, wszystkie parametry są ustawione, i program zaczął przetwarzać plik. Wszystkie, w tym praca w konwersji pliku zakończona.
Należy zwrócić uwagę
Darmowa wersja demo programu daje możliwość taktować tylko 15 dokumentów.

Porada
Jeśli w pliku źródłowym są zdjęcia lub tabeli, lub inne elementy graficzne, jego konwersja może zająć dość dużo czasu. Ale, ale, wynik będzie bardzo dobry.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *