Jak haftować wstążkami maki

Aby w domu zachowały urok letnich kwiatów i ciepło słonecznych promieni, można wykonać haft przedstawiający maki. Zrób zdjęcie za pomocą taśmy, aby kwiaty były jak żywe.

Jak haftować wstążkami maki

Trzeba

  • Taśmy o różnej grubości czerwone i zielone odcienie, zielony sznurek lub koraliki, nici i igły, tkaniny-podstawa, prosty ołówek, nożyczki.

Instrukcja

1
Poznaj strukturę maku. Zobacz, gdzie znajdują się jego płatki, jaki mają kształt. Lepiej odtworzenia kwiat w swojej pracy, tym piękniejsze będzie haft. Pomyśl, jak ty udawaj maki, jaka będzie ich ilość, jak je umieścić. Ołówkiem narysuj kwiaty na tkaniny, która będzie podstawą twojego haftu.
2
Szyć na wewnętrznej krawędzi najszerszej czerwoną taśmę, po drodze zbierając ją składanych. Ruch po okręgu, wprowadzenie jednolitych złożenia, i trochę wyciągnąć krawędzi taśmy. Dla dużego kwiatu zajmuje około 25 cm wstążki. Potem spacer po zewnętrznej krawędzi taśmy, delikatnie пришивая jej jak można bardziej widoczne szwy.
3
Odciąć nożyczkami 4 cm zielony sznur i przyszyć go w rdzeń dziewczyna w taki sam sposób, jak i taśmę, składane. Utwórz kontur wokół koronki, wykonując kilka szwów, za pomocą igły i czarną nitkę. Im bardziej gruby kontur chcesz zrobić, tym większa ilość razy trzeba wgrać wokół koronki.
4
Udekorować krawędź koronki, naśladując pyłek na anteny maku. Można to zrobić za pomocą kaszy manny, powiązać ją klejem. Lekko zanurzyć końcówkę kabla do niego i posypać z góry манкой. Masz uzyskuje się prawie prawdziwe pręciki.
5
Do dekoracji połowy dziewczyna zamiast zielonej koronki można wykorzystać koraliki. Przyszyć go na miejsce rdzenia. Wybierz jeden rodzaj tworzenia pręcików dla wszystkich kwiatów maku na zdjęciu.
6
Wykonaj pąki. Przyszyć taśmę nie w kółko, a w jedną stronę, aby utworzyć нераспустившийся kwiat maku. Nie zapomnij, aby wykonać montaż na taśmie. Których możecie następnie zmienić środek kwiatka.
7
Weź zielone wstążki i utwórz pędy i liście po tym, jak spełnione wszystkie kwiaty. Szyta taśma карандашному wzór na tkaninie, lekko zginając ją w celu uzyskania bardziej wiarygodnego obrazu.
8
Włóż haft w pięknej ramie. Obraz jest gotowy. Można ją zawiesić w dowolnym pomieszczeniu i patrząc na nią, myśleć o lecie i słonecznych latach.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.