Jak grać w stokrotka

Zabawna, ciekawa gra dla każdej firmy. Odmiana przez ulubioną zabawy „Fanty”. W zależności od wieku grających, zadania mogą mieć dowolny charakter – od prostych prosimy typu „прокукарекать” lub „kogoś przedstawić” do erotycznych.

Jak grać w stokrotka

Trzeba

  • Papier rumianek, wesołe towarzystwo

Instrukcja

1
Wytnij z papieru budowy stokrotka, na odwrocie białych płatków napisz zadania, przymocować do ściany lub położyć kwiat na stole.
2
Z kolei gracze oderwać płatki i po przeczytaniu zadania, wykonują go. Jeśli grających dużo, to można podzielić się na drużyny i wykonywać zadania wspólnie.
3
Oto przykłady zadań do gry: wymyślić taniec małych prosiąt, małe niedźwiadki, itp. (przez analogię z „Tańcem małe kaczki”); odczytać z różną intonację wiersz (smutne, zabawne, zło, tajemniczo); промычать, прокукарекать lub прогавкать piosenkę.
4
Dorośli mogą zaoferować grać pantomimy (przedstawiają znanych artystów, bohaterów bajek lub parodię wspólnych znajomych), zaśpiewać dziecięcą piosenkę, trzymając w ustach mały przedmiot, narysować portret kogoś z uczestników, zatańczyć ламбаду, śpiewać ditty, wykrzyczeć coś śmiesznego z balkonu itp..
5
Do „ciepłej” firmy – tańczyć striptiz, przekazywać sobie nawzajem obwarzanek za pomocą зажатых w ustach ołówków, napić się z sąsiadem „bruderszaft”, pocałować, zadzwonić do przyjaciela (przyjaciółki) i rozegrać go wypić kieliszek szampana bez pomocy rąk
Należy zwrócić uwagę
Zadania nie powinny być обидными lub zagrażać zdrowiu zawodników. Zabawne, dobre fanty stworzą ciepłą atmosferę w firmie i uczyni twoje wakacje uroczy.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *