Jak głosować w nieskończoność

Przy organizacji internetowych głosowań warto wiedzieć o metodach oszustw, które mogą być podjęte przez uczestników konkursu. Jednym z nich jest sztuczna zdobywania głosów za pomocą tak zwanych „nieskończonych głosowań”.

Jak głosować w nieskończoność

Instrukcja

1
O realizacji procedury oddawania głosu na miejscu ustala się jeden z dwóch podstawowych parametrów: – adres IP lub numer karty sieciowej komputera, z którego odbywa się głosowanie. Istnieje kilka sposobów, za pomocą których można podmienić adres IP do ponownego głosowania z jednego komputera, z pominięciem zasad konkursu.
2
Najprostszym rozwiązaniem jest użycie анонимайзеров. Aby to zrobić, wystarczy przejść na adres serwisu, np. http://timp.ru i wpisać w polu znajdującym się na środku strony, adres strony głosowania, po czym nacisnąć przycisk wysyłania głosu. Odświeżając stronę, można głosować jeszcze raz – i tak w nieskończoność.
3
Nieco bardziej skomplikowane jest wykorzystanie specjalistycznych programów, takich jak HideIP. Po uruchomieniu aplikacji należy wybrać w ustawieniach automatyczne przepisywanie adresu IP przez pewien okres czasu i okresowo aktualizować stronę. Adres IP zmienia się i, odpowiednio, można głosować ponownie i ponownie.
4
Korzystanie z programów, takich Proxy Switcher, oznacza ręczna zmiana adresu IP. Uruchom aplikację, a następnie rozpocznij wyszukiwanie serwerów proxy i wybierz z listy. Przejdź na stronę wysyłania głosu i zagłosuj, po czym zmień proxy-serwer i odśwież stronę. Po czym można głosować ponownie.
5
Jeśli na stronie głosowania działa licznik, uwzględniający nie tylko adres IP, numer karty sieciowej komputera, można do nieskończonego głosowania korzystać z urządzeń mobilnych, w których karta sieciowa w zasadzie nie ma, na przykład telefony komórkowe. Pobierz na telefon przeglądarka Opera Mini, po czym przejdź na adres żądanej strony i zagłosuj, a następnie zamknij przeglądarkę. Ponownie uruchamiając go i przechodząc na stronę głosowania, można ponownie głosować na wybranego uczestnika.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *