Jak usunąć filtr

Podczas korzystania z internetu w miejscu pracy często można spotkać się z takimi rodzajami ograniczeń, jak zakaz dostęp do serwisów społecznościowych i rozrywkowych witryn. Rozwiązać ten problem można na różne sposoby.

Jak usunąć filtr

Instrukcja

1
W przypadku, gdy trzeba wyświetlić pojedynczą stronę internetową, która jakoś jest zablokowana filtrem, możesz korzystać z pamięci podręcznej wyszukiwarki. Przy tym będziesz przeglądać nie oryginał strony, a jej kopię, wykonaną w wyszukiwarkach maszyną. Schemat stosowania tej metody jest bardzo prosta – wystarczy przejść na stronę wyszukiwarki i wpisać żądane łącze w polu wyszukiwania. Gdy znajdziesz linki w wynikach wyszukiwania, kliknij na link „Zapisana kopia”, po czym otworzy się dokładna kopia żądanej strony.
2
Użyj przeglądarki Opera mini do stałego przeglądania witryn internetowych, które są zablokowane. Niestety, z tej przeglądarki nie można oglądać streaming wideo, ale można spokojnie odwiedzać strony internetowe. Funkcja pracy z tej przeglądarki polega na tym, że wszystkie informacje, wymagane przez was, najpierw przechodzi przez serwer opera.com gdzie ona się kurczy, i tylko wtedy przekierowany na komputer. W logach będzie zaznaczone odwiedzenie strony internetowej opera.com a adres odwiedzanej witryny będzie wyglądać jak link z serwisu opera.com. Ta przeglądarka nie wymaga instalacji, ale do pracy z nim na komputerze konieczna java emulator. Jest to spowodowane tym, że sam przeglądarka napisana w języku java i początkowo był przeznaczony do użytku na telefonach komórkowych w celu oszczędzania ruchu.
3
Można również odwiedzać strony internetowe, zamknięte filtrem, za pomocą анонимайзера. Anonimy jest serwisem, za pomocą którego masz możliwość odwiedzenia stron internetowych, zamknięte filtrem do oglądania. Korzystając z tej metody, masz możliwość w pełni szyfruj adres strony internetowej, które odwiedzasz z pomocą tego serwisu – będzie on wyświetlany tak długo, link do strony internetowej анонимайзера. Rozważmy ten sposób na przykładzie timp.ru. Przejdź na stronę анонимайзера, po czym wprowadź w odpowiednie pole adres żądanej strony i naciśnij „go”, włączając szyfrowanie łącza.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.