Jak zalogować się na stronie internetowej, jeżeli zamknięty dostęp

Większość firm sprawowanie kontroli nad codzienną aktywność swoich pracowników w internecie. Wyraża się to zarówno w prowadzeniu logów odwiedzanych stron internetowych, jak i w blokowaniu niechcianych zasobów, takich jak sieci społecznościowe i serwisy online-oglądania filmów.

Jak zalogować się na stronie internetowej, jeżeli zamknięty dostęp

Instrukcja

1
Istnieje wiele sposobów, za pomocą których można obejść to ograniczenie. Najczęstszym sposobem wejścia na stronę, na który został zamknięty dostęp jest korzystanie z serwisu анонимайзеров. Anonimy – strona internetowa, która pozwala ci wejść na basen zasób, nie tylko otwierając dostęp, ale i szyfruje adresu docelowego w taki sposób, że będzie on wyświetlany w logach jako link na stronę zasobu. Schemat stosowania tej metody jest bardzo proste – przejdź na stronę анонимайзера, na przykład, timp.ru. W pasku adresu, znajdujący się na stronie internetowej, wpisz adres żądanego zasobu, a następnie kliknij „przejdź”. W przypadku jeśli nie chcesz zostawiać wpisy o swojej wizycie w logach serwera proxy, zaznacz opcję „szyfruj adres”.
2
Do odwiedzenia kilku stron można korzystać z pamięci podręcznej wyszukiwarki. Na serwisach, takich yandex.ru i google.com masz możliwość, aby zobaczyć terminach strony w tej postaci, w jakiej są one zapisane w pamięci podręcznej wyszukiwarki. Rozważ tę opcję na przykładzie yandex.ru. Wprowadź adres żądanej strony w polu wyszukiwania, po czym wybierz łącze do niego z wyników wyszukiwania. Pod nią znajduje się link „kopia”, kliknij na nią.
3
Można również korzystać z takiej opcji, jak przeglądarka Opera mini. Jego zasadniczą przeciwieństwie do innych polega na tym, że informacje, które można wnioskować, najpierw przechodzi przez serwer proxy opera.com i tylko wtedy jest wysyłany na twój komputer. Należy pamiętać, że początkowo przeglądarka był przeznaczony dla urządzeń mobilnych, dlatego w celu wykorzystania go na komputerze konieczna instalacja java-emulatora.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *