Zobacz jak basen stronę

Pracownicy firm, których codzienna robocza aktywność obejmuje korzystanie z internetu, mogą spotkać się z zakazem wstępu do niektórych witryn sieci web. Aby obejść to ograniczenie, należy użyć jednej z prostych opcji.

Zobacz jak basen stronę

Instrukcja

1
Najprostszym i „niewidzialny” jest korzystanie z przeglądarki Opera mini. Ta przeglądarka nie wymaga instalacji, więc możesz przechowywać go w pamięci komputera, jak i na pendrivie. Specyfika jego pracy polega na tym, że informacje, które można wnioskować, najpierw przechodzi przez serwer opera.com gdzie ona się kurczy, i tylko wtedy przekierowany na komputer. Początkowo ta przeglądarka został zaprojektowany w celu oszczędzania ruchu, ale również nadaje się do przeglądania stron internetowych, które są zamknięte od bezpośredniego dostępu. Należy pamiętać, że do pracy z danych przeglądarki konieczna java emulator. Pobierz go na adres opera.com i uruchom za pomocą zamontowany emulator.
2
Można również skorzystać z анонимайзером. Serwis ten przeznaczony jest do realizacji anonimowe surfowanie po internecie. W tym przypadku informacje nie kurczy się, jednak masz możliwość pełnego szyfrowania adres internetowy witryny, które odwiedzasz. Podczas korzystania z tej opcji w logach będzie wyświetlany tylko odwiedzenie strony анонимайзера. Jednym z tych serwisów jest timp.ru. Przejdź na stronę timp.ru, a następnie wprowadź żądany adres w odpowiednim polu na stronie głównej. Włącz szyfrowanie adresy sieci web, a następnie kliknij na przycisk „przejdź”.
3
Do oglądania kilku stron, które zostały zablokowane, możesz korzystać z podręcznej wyszukiwarki, na przykład, yandex.ru lub google.com. Przejdź na stronę wyszukiwarki, a następnie wprowadź adres żądanej strony w odpowiednie pole i naciśnij „szukaj”. W znalezionych wyników дислоцируйте odpowiednią stronę, a następnie kliknij na przycisk „przeglądaj kopię zapasową”. Przed tobą pojawi się dokładna kopia odpowiedniego serwisu, zapisana w pamięci wyszukiwarki.
logo
Article Categories:
Więcej

Comments are closed.