Jak drutach kombinezon dla noworodka

Miękki, ciepły i przytulny kombinezon – bardzo wygodna odzież dla dziecka. Wybierz dla drutach delikatną przędzę, zrób wygodne zapięcie, i problem tego, w co ubrać noworodka na spacer w chłodny dzień, odpadnie sama sobie.

Jak drutach kombinezon dla noworodka

Trzeba

  • – 300 g przędzy;
  • – resztki przędzy w kolorze kontrastowym do wykończenia;
  • – proste druty nr 2;
  • – drutach z żyłką nr 2;
  • – igła z dużym oczkiem;
  • – 16 guzików.

Instrukcja

1
Zacznij drutach z nogawek z tyłu. Wpisz na 32 szprychy pętli. Zwiąż gumką 1×1 3 cm. Równomiernie dodać w ostatnim rzędzie 12 zawiasów (w końcu na drutach powinno być 44 pętli). Następnie zwiąż stroną zadrukowaną powierzchnią.
2
Z prawej strony dodajcie do bocznych spadków w każdym ósmym rzędzie po jednej pętli 11 razy, jednocześnie dodaje z lewej – w każdym dwunastym rzędzie po jednej pętli 8 razy (w sumie na drutach powinno być 63 pętli).
3
Przez 26 cm od początku dziewiarskich zamknij, aby szwów po wewnętrznej stronie ud raz 2 pętle i raz 1 pętlę w każdym drugim rzędzie. Zawiasy zdjąć na pomocniczą dziewiarskie igły. Odłóż na drutach.
4
Drugą nogawkę połącz w podobny sposób, ale w dublowanie. Dalej ustaw zawiasy obu nogawek pracy szprychy i zwiąż stroną zadrukowaną powierzchnią 24 cm.
5
Następnie zacznij вывязывать linię реглана. Do tego убавляйте z każdej strony 12 razy po 2 oczka i 24 razy na 1 pętli w każdym drugim rzędzie. Zamknij wszystkie pętle przez 17 centymetrów od początku linii реглана.
6
Zacznij robić na drutach przed w taki sam sposób, jak opisano w krokach nr 1-4. Potem zamknąć z obu stron raz na 6 zawiasów do listew i dalej dzianiny prosto.
7
Dla linii реглана zamknąć z obu stron przez 24 cm od początku przedniej części 6 razy 2 pętle i 17 razy na 1 pętli w każdym drugim rzędzie. Do wlewu zamknij średnie 17 zawiasów przez 11 centymetrów od początku linii реглана. Dalej każdą stronę zwiąż oddzielnie.
8
Aby wycięcie wlewu okazało się, zaokrąglonym, zamknij 3 razy po 3 oczka w co drugim rzędzie. 14 cm od początku linii реглана zamknąć pozostałe oczka. Drugą stronę zwiąż symetrycznie.
9
Do rękawa wpisz 46 zawiasów i zwiąż 3 cm gumką 1v1. Dodać w ostatnim rzędzie 14 zawiasów (w końcu na drutach powinno ich być 60). Następnie zwiąż stroną zadrukowaną powierzchnią.
10
Dodajcie do spadków rękawów na jednej pętli w każdym trzecim rzędzie 17 razy i 2 razy po jednej w każdym drugim rzędzie.
11
Przez 17 cm od początku dziewiarskich rękawa zamknij dla linii реглана z prawej strony w każdym drugim rzędzie 6 razy po 2 oczka i 23 razy po jednej, a z lewej jednocześnie zamykać 7 razy po 2 oczka i 29 razy po jednej w każdym drugim rzędzie.
12
14 cm od początku linii реглана z prawej strony zamknij do wlewu w każdym drugim rzędzie raz 4 pętle i 6 razy w 3 zawiasy. Zamknij wszystkie pozostałe pętle przez 17 centymetrów od początku реглана.
13
Wpisz nitką w kontrastowym kolorze na drutach z żyłką do listew w części ustnej forehand 63 pętli, w części ustnej oparcia – 33 pętli i zwiąż 2 cm gumką 1v1. Dla listew zapięcia wpisz 139 zawiasów i zwiąż gumką, wykonaj po 8 otworów do zapięcia przez 16 zawiasów od siebie.
14
Listwy szyć do przodu. Wykonaj boczne i szwy ramion. Вшейте rękawa. Szyć płaskie guziki. Kombinezon dla noworodka gotowy.
Należy zwrócić uwagę
Przy wyborze przędzy na drutach dziecku przesuń najprostszy test. Umieść taśmę na policzku. Nici powinny być delikatne i miękkie, nie powinny się „gryźć”.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.