Jak dowiedzieć się według daty urodzenia, znak Zodiaku

W przypadku przyjścia na świat dziecka rodzinie, więc chcę zajrzeć w przyszłość, aby dowiedzieć się o jego losach. Przecież jeszcze od dawna zauważono, że znalezienie słonecznego światła i położenie gwiazd na niebie w określonym czasie w określony sposób wpływają na zachowanie człowieka. Według horoskopu zachodniego, istnieją 12 znaków zodiaku, w konstelacji których znajduje się Słońce w momencie urodzenia człowieka.

Jak dowiedzieć się według daty urodzenia, znak Zodiaku

Instrukcja

1
Dowiedz się znak zodiaku na zachodnim horoskop dla dnia i miesiąca urodzenia. Jeśli dziecko urodziło się w okresie od 21 marca do 20 kwietnia, to jego znak zodiaku – Baran. A od 21 do 31 marca panująca planeta – Mars. Charakterystyczną cechą takich Baranów będą twardość, siła, odwaga, męskość. Od 1 do 11 kwietnia silnie wpływ Saturna, który nada urodzone w tych dniach szlachetność, wielkoduszność, ambicja, duma. Urodzeni od 12 do 20 kwietnia dzieci będą pod wpływem planety Wenus. To będą natury namiętne, impulsywne, delikatne.
2
Znak zodiaku według daty urodzenia od 21 kwietnia do 20 maja – Byk. Покровительствующая z 21 kwietnia na 1 maja Merkury nada człowieka dobrymi zdolnościami umysłowymi, Księżyc (od 2 do 22 maja) – мечтательностью i szlachetnością, a Saturn (od 12 do 20 maja) – pesymizmem i необщительностью.
3
Od 21 maja do 21 czerwca rodzą się dzieci pod зодиакальном znakiem Bliźniąt. Jupiter (od 21 do 31 maja) daje im takie cechy, jak umysł, intuicja, religijność; Mars (od 1 do 10 czerwca) – agresywność, насмешливость; Słońce (od 11 do 21 czerwca) – autorytetu, próżność, drażliwość. Nowotwory powstają w okresie od 22 czerwca do 22 lipca. Na nich silny wpływ wywierają planety, Księżyc i Merkury. To dobre, ciekawe, ironiczne, wrażliwe, богемные ludzie.
4
Правящими planetami znaku zodiaku Lew (23 lipca do 23 sierpnia) są Saturn, Jowisz i Mars. Dają siłę, inteligencję, autorytetu. Następny znak zodiaku według daty urodzenia z 24 sierpnia do 23 września – Dziewica. Słońce, Wenus i Merkury dają przedstawicieli tego znaku poczuciem harmonii, skromność, zaradność. Harmonijnego znaku zodiaku Waga (z 24 września do 23 października) opiekują Wenus, Saturn i Jowisz. Pod wpływem tych planet ludzie znaku Wagi bardzo delikatny, rozsądni, przyjaźni, zmysłowy.
5
Znak zodiaku Skorpion obejmuje okres od 24 października do 22 listopada. Dzięki panującym planet Marsa, Słońca i Wenus to ludzie wielkoduszni, emocjonalne, inicjatywa, a czasem sfrustrowany i niepoważne. Strzelcy (23 listopada – 21 grudnia) pod wpływem Merkurego, Księżyca i Сатурны mogą być odważnymi, sportowo rozwiniętymi, nachalny, wrażliwe, z wspaniałą wyobraźnią i fantazją.
6
Znak zodiaku według daty urodzenia od 22 grudnia do 20 stycznia – Koziorożec. To spokojne, rozważne, namiętne, działające natury, znajdujące się w chwili urodzenia pod wpływem Jowisza, Marsa i Słońca. Na Водолеев (21 stycznia – 20 lutego) znaczący wpływ mają takie planety, Wenus, Merkury i Księżyc. Wodniki delikatne, nieśmiały, inteligentny, delikatny, są prawdziwe. Ryby (21 lutego do 20 marca), znajdujące się pod wpływem Saturna, Jowisza i Marsa, uczciwy, wrażliwy, towarzyskie natury.
7
Należy pamiętać, że pomimo pewien wpływ planet na charakter człowieka, nikt nie został odwołany wychowawczej funkcji rodziców. Aby twoje dziecko rosło na radość tobie i innym ludziom, rozwijać w nim pozytywne cechy charakteru i dostosowywać słabe strony. I pamiętaj o tym, że nie zachodni horoskop, a sam człowiek jest kowalem swojego szczęścia.
Należy zwrócić uwagę
Prezentujemy wygodne tabeli do określenia znaku zodiaku według daty urodzenia. Uwaga, dzień, kiedy Słońce wchodzi w znak zodiaku, może trochę się różnić od podanego tutaj w zależności od roku i miejsca urodzenia. Aby uzyskać bardziej szczegółowe i dokładne informacje o swoim znaku musi wynosić profesjonalny horoskop astrologiczny, który można zamówić pod tym linkiem.

Porada
Znak, w którym znajdowało się Słońce w momencie urodzenia człowieka, czasami nazywa się go „słonecznym znakiem” (w prasie bardzo często używany termin „znak zodiaku” lub po prostu „znak”, że z punktu widzenia wielu profesjonalnych astrologów nie do końca poprawnie). Znaki zodiaku mogą być zdefiniowana jako widokiem tabeli metodą według daty cywilnego kalendarza, jak i obliczeniowych, na podstawie położenia Słońca na ekliptyki. W przeciwieństwie do znaków zodiaku, w astronomii okresy przejścia Słońca przez pracującym zodiaku podległych im konstelacji bardzo nie są jednolite…

logo
Article Categories:
Różny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *