Jak dokręcone 100 razy

To pierwsze ćwiczenie, z którego zaczynają się każdy, kto zdecydował się na kroki na drodze do kulturystyki lub po prostu stać się silniejszy – to chyba ciągnięcie na drążku. W jaki schemacie dojść do takich ogromnych sukcesów, jak ciągnięcie 100 razy?

Jak dokręcone 100 razy

Instrukcja

1
Vis na nadprożu na czas.

To ćwiczenie ćwiczy chwyt pędzla, wzmacnia i rozciąga ścięgna i mięśnie, ćwiczy w was wytrzymałość. Im dłużej będziesz w stanie tak wisieć, tym lepiej.

Nie warto zbyt trzymać się będzie na pierwszych treningach, ręce będą bardzo boleć.

2
Negatywne powtórzenia.

Umieścić pod poprzeczkę krzesło, przyjmij pozycję krańcową, podbródek nad poprzeczką, nogi kilkakrotnie i jak można wolniej распрямляйте ręce. Stale zwiększać ilość powtórzeń i czas migawki.

3
Połowiczne podjazdy i zjazdy.

Możemy przejść do ćwiczeń bardziej trudne. Jeśli już opanowali pierwszymi dwoma, to dasz sobie z tym radę doskonale.

Postaw krzesło pod poprzeczkę, przyjmij pozycję krańcową, podbródek pod ramionami, opuść nogi i jak można wolniej распрямляйте ręce do pozycji 90 stopni między бицепсом i przedramieniem. Po osiągnięciu takiego stanu, zacznij powoli podnosić do pozycji wyjściowej. Na początku drogi, jeśli sił brakować nie będzie, to pomóż sobie lekko nogami, począwszy od krzesła. Stale zwiększać ilość powtórzeń.

4
Drabinka.

W tym ćwiczeniu trzeba przemian połowiczne powtórki z negatywnymi.

5
„Spójrz za płotem”.

Umieścić krzesło pod poprzeczkę, zapoznać się pozycja początkowa vis na progu, i jak można wolniej подтягивайтесь do pozycji 90 stopni między бицепсом i przedramieniem. Jak można mniej pomagaj sobie nogami i maksymalnie ciągnąć ręce. Po osiągnięciu takiego stanu, zacznij powoli opuszczać się w pozycji wyjściowej. Stale zwiększać ilość powtórzeń.

6
Przed wykonaniem ćwiczeń dobrze popracujcie nad ramionami i rób rozgrzewkę. Jeśli pomagając sobie nogami, to uważaj aby ta pomoc była minimalna, cała koncentracja musi być na mięśniach rąk. Po treningu rozciągnąć wszystkie mięśnie, więc szybciej wróci.
logo
Kategoria:
Inne sporty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.