Jak crochet kwadrat

Dzianiny geometryczne kształty mogą być używane мастерицами, zarówno indywidualnie, jak i jako część głównego komórkowy produktu. Na przykład, duże i małe prostokąty służą w gospodarstwie domowym прихватками i serwetki, a także łączą się między sobą, aby utworzyć узорчатого płótna. Naucz się robić na drutach kwadraty, a otrzymasz ciekawy strój, obrus lub panele.

Jak crochet kwadrat

Trzeba

  • – hak;
  • – bawełniane nici.

Instrukcja

1
Zacznij drutach prostego kwadratu szydełku, jadąc od centrum przyszłego kształtu do krawędzi. Najpierw wykonaj łańcuch z dziewięciu powietrznych zawiasów, po czym z pierwszej pętelki zrób jeden słupek z накидом.
2
Dalej pójdą pięć powietrznych петелек i ponownie słupek z накидом; na końcu wiersza – jeszcze pięć powietrznych петелек. Praca zwiera poprzez kolumna z czwartym z rzędu powietrznej pętle początkowej łańcucha.
3
Dalej na drutach kwadrat w drugim rondzie (a w zasadzie „kwadratowym”) rzędzie. Pierwsi idą pięć powietrznych zawiasów. Następnie wykonywany jest jeden słupek z накидом i powietrza łańcuch z pięciu ogniw. Drutach zamyka się poprzez kolumna, ale już z trzeciej początkowej pętli. Dalej pracuj nad вывязыванием figur według wzoru.
4
Spróbuj utrudnić pracę. Można uzyskać z dzianiny kwadrat, składający się z parzystej liczby liczby zwartych (wypełnionych нитяными oczkami) komórek. Rozpoczęciem pracy trzeba będzie powietrzna łańcuch z siedmiu ogniw.
5
Zrób słupek z накидом, w który wejdą trzy powietrza pętli. Dalej kontynuuj następujące kolejności: trzy powietrza pętle; z ostatniego gotowego słupa z накидом вывязывается jeszcze para; dalej (z początkowej powietrznej pętle) odbywa się ostatni w bieżącym wierszu słupek z накидом.
6
Zamknąć pracy łączącego kolumna (z czwartego pętle pierwszej powietrznej łańcucha) i przystąpić do realizacji drugiego „kwadratowego” serii. On rozpocznie się z pięciu петелек łańcuchy, po których należy skojarzyć słupek z накидом. Przy tym trzon haka musi wejść w ciało narożny pętle subnavigation szeregu.
7
Kontynuuj dziewiarskich: zrób trzy powietrza pętle; kilka słupków z накидом z ostatniego gotowego słupa; jeszcze słupek z накидом (z tej samej narożny pętle nadchodzącej serii, jak w punkcie 5.
8
Wreszcie, należy wykonać kilka powietrznych zawiasów, słupek z накидом i jeszcze parę zawiasów. Wiersz kończy się łączeniem kolumna – on вывязывается z trzeciego ogniwa pierwotnego powietrza łańcucha.
Porada
Świetny produkt z wielu części można wykonać z poszczególnych szydełkowanych kwadratów. Gotowe kształty łączą się po zakamarkach słupkami. Ponadto, można łączyć elementy przyszłego szachownicy już w trakcie pracy. Aby to zrobić, trzeba wykonać pierwszy kwadrat; druga postać dołącza do pierwszej w ostatnim rzędzie.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.