Jak anulować sab klasa

System podklas (sab klas) w MMORPG Lineage II pozwala na dodanie gry postać do trzech dodatkowych zawodów. Ważną cechą rozwoju podklasy jest możliwość uzyskania umiejętności wzmacniających podstawowy i podwójne klasa. Do aktualizacji GoD z powodu unikalnych umiejętności gracze często wybierali trudno развиваемые podklasy. W GoD umiejętności zostały ujednolicone. Dlatego teraz czasami łatwiej jest zrezygnować sab klasa i rozpocząć jego rozwój z innym zawodem.

Jak anulować sab klasa

Trzeba

  • – oficjalny klient Lineage II;
  • – konto na oficjalnym serwerze Lineage II;
  • – połączenie z internetem.

Instrukcja

1
Przenieś się w „Wioskę Mówiącego Wyspy”. Użyj systemu teleportów, dostępną przez NPC klasy „Opiekun portalu”, które znajdują się w każdym mieście lub początkowej wiosce. Bezpośredni teleport w „Wioskę Mówiącego Wyspy” jest dostępny z miast „Глудин” i „Глудио”, a także niektórych wiosek.
2
Jeśli nie jesteś zaznajomiony z położeniem NPC w Wiosce Mówiącego Wyspy”, to od razu po portu otwórz okno mapy. Kliknij przycisk na pasku narzędzi gry lub skorzystaj z kombinacji klawiszy Alt+M.
3
Przesuń postać na schodach prowadzących do wejścia w centrum „Wsi Mówiącego Wyspy”. Na mapie oznaczona jako „Muzeum”. Wybierz kierunek patrzenia na budynek (indeks postaci na mapie zostanie skierowany na południe).
4
Znajdź NPC Rean. Z bieżącego położenia (kamera jest skierowana na muzeum) obróć się w prawo o 90° i ruszaj się, dopóki nie „trafisz” w najbliższym budynku. Tuż przed tobą będzie stał NPC „Драндум”. Odwróć się jeszcze raz w prawo o 90° i podążaj wzdłuż budynków. Po lewej stronie pojawi się NPC Rean z tytułem „Dyrektor Wyborem Zawodu”. Można również wcześniej wziąć na cel odpowiedniego NPC, wpisując na czacie komendę „/ „target Rean” i naciskając Enter i podejść do niego, aktywując działanie ataku przyciskiem niestandardowego paska lub polecenia /attack.
5
Otwórz okno dialogowe interakcji z NPC Rean. Kliknij na niego dwa razy. W oknie dialogowym wybierz opcję „Dodaj podklasa po kasowanie (reset)”.
6
Zostanie wyświetlone poniższe okno dialogowe, w dole którego wymieniono nazwy wszystkich podklas, dostępnych postaci w tej chwili. Kliknij na pozycji, do odpowiedniej podklasy, który chcesz anulować.
7
W następnym oknie wyświetli się lista dostępnych zawodów, które mogą zastąpić отменяемый podklasy. Kliknij na preferowany wariant. Zgadzam się z ostrzeżeniem. Podklasa zostanie anulowane wraz ze wszystkimi poznanymi na nim umiejętności. Można rozpocząć rozwój podklasy, na podstawie którego będzie czy wybrany zawód.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.