Jak aktywować JavaScript w przeglądarce

Obsługa JavaScript często jest wyłączona w przeglądarkach ze względów bezpieczeństwa. Dzisiaj zdecydowana większość stron zbudowany z wykorzystaniem funkcji java script. W jaki sposób włączyć obsługę skryptów JavaScript w najbardziej popularnych przeglądarkach, dowiesz się z tej instrukcji.

Jak aktywować JavaScript w przeglądarce

Instrukcja

1
Zacznij włączanie obsługi w przeglądarce Mozilla FireFox z sekcji „Narzędzia”, który znajduje się w górnym menu. Tam wybierz opcję „Ustawienia”. Po tym jak się okno otworzy, znajdź zakładkę „Zawartość”. Obok „włącz obsługę języka JavaScript”, aby ustawić znacznik. Przycisk o nazwie „Zaawansowane” daje bardziej szczegółowe ustawienia wykonania różnych skryptów.
2
Za pośrednictwem „menu Główne” w przeglądarce leży najkrótsza droga do konfiguracji, która zawiera obsługę JavaScript-skryptowy. Jeśli w sekcji „Szybkie ustawienia”, aby ustawić kursor myszy, to wśród wszystkich liter będzie niezbędny element pod nazwą „Włącz JavaScript”. Kliknij go, aby uzyskać żądany wynik.
3
W przeglądarce Mozilla FireFox jest bardziej długa droga do ustawienia, ale to ma swoje zalety, dzięki którym otwiera się dostęp do dodatkowych ustawień JavaScript-skryptowy. W sekcji „Ustawienia” wybierz opcję „ustawienia Ogólne”. Można po prostu nacisnąć jednocześnie klawisze Ctrl+F12. Otworzy się okno „Ustawienia”, w którym kliknij na zakładkę o nazwie „Zaawansowane” i wybierz w nim „Zawartość”, potem postaw znacznik obok pozycji „Włącz JavaScript”. Przycisk, aby uzyskać dostęp do zaawansowanych ustawień JavaScript) umieszczono w pobliżu pod nazwą „Dostosowanie JavaScript”.
4
W celu włączenia obsługi skryptów w przeglądarce Internet Explorer wybierz w górnym menu w punkcie „Serwis” w sekcji „opcje internetowe”. W oknie, które zostanie otwarte w ślad za tym, znajdź zakładkę „Bezpieczeństwo”, gdzie naciśnij przycisk „Inny”. Pojawi się jeszcze jedno okno o nazwie „Ustawienia zabezpieczeń”. Przewiń w nim lista parametrów do sekcji „obsługa Skryptów”. Zaznacz opcję pod nazwą „Włącz” w części „wykonywanie Aktywnych skryptów”.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.