Jak zwiększyć wykorzystanie sieci

Zwiększyć wykorzystanie sieci można na różne sposoby, zwykle oznacza to uwolnienie ruchu internetowego w celu wykonywania odpowiednich operacji. Zwiększyć prędkość może nie we wszystkich przypadkach.

Jak zwiększyć wykorzystanie sieci

Instrukcja

1
Zwiększ szybkość sieci dla niezbędnych działań za pomocą wyłączenia pobierania aktualizacji dla używanego systemu operacyjnego. W tym celu należy wejść w panel sterowania komputerem, otwórz ustawienia i ustawienia zabezpieczeń, przejdź do sekcji aktualizacji i wyłącz je pobrać. Można także postawić aktualizacja zaplanowane, aby proces ich pobierania nie przeszkadzał ci wykonywać dowolne czynności.
2
Aby zwiększyć szybkość pracy sieci oraz zakończyć działanie programów korzystających z internetu-ruch. To mogą być również programy działające w tle, jest dostępne z paska zadań systemu Windows, w prawym dolnym rogu ekranu. Również tymczasowo wyłącz pobieranie aktualizacji antywirusowej systemu i innego oprogramowania zainstalowanego na komputerze.
3
Użyj najszybsza przeglądarka internetowa z włączonym trybem pamięci podręcznej plików z internetu. Należy zwrócić uwagę, wykorzystuje czy twoja przeglądarka funkcji, задействующие ruchu internetowego, na przykład, w celu aktualizacji informacji o pogodzie, powiadomienia o wiadomości e-mail i tak dalej. Ruch na to zużywa zwykle mały.
4
Jeśli nadal brakuje szybkości połączenia z internetem w celu wykonania niezbędnych prac, skontaktuj się z pomocą techniczną, aby zwiększyć prędkość łącza dostępu do internetu lub przejścia na inny plan taryfowy. Zarządzanie danymi parametrów może odbywać się z konta użytkownika na oficjalnej stronie internetowej dostawcy usług. Aby wejść do sekcji panelu sterowania zazwyczaj jest taki sam login i hasło i program do łączenia się z internetem. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach przejście na inne plany taryfowe może być ograniczony.
Porada
Sprawdzać sprawność kabli podłączonych do sieci.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.