Jak skonfigurować Counter Strike do gry w sieci

Counter-Strike – popularna sieciowa киберспортивная gra z pierwszej osoby, poświęcona walce sił specjalnych z terrorystami. Zaletą gry jest to, że można grać za każdy obóz jak w trybie dla pojedynczego gracza, jak i z prawdziwymi przeciwnikami przez internet. Aby to zrobić, trzeba tylko dostosować ustawienia do gry w sieci.

Jak skonfigurować Counter Strike do gry w sieci

Trzeba

  • – komputer podłączony do sieci internet;
  • – gra Counter-Strike;
  • – program Garena.

Instrukcja

1
Upewnij się, że komputer ma połączenie z internetem. Uruchom grę Counter-Strike na swoim komputerze. Znajdź w głównym menu gry opcję „gra Sieciowa” i kliknij na niego. W wyświetlonym podmenu wybierz odpowiednią zakładkę – „Internet” lub „sieć Lokalna”.
2
Otwórz pokój zabaw. Wybierz mapę, aby przejść. Wszystkie karty w Counter-Strike ’ a dzielą się na wykonywanych zadań w zależności od drużyny (terroryści lub specnaz).
3
Po wybraniu karty, przejdź do zakładki „Gry”. Szczegółowo skonfigurować wszystkie parametry zbliżającej się gry na pozycji oferowanego menu. Po dokonaniu wszystkich niezbędnych zmian w ustawieniach gry, kliknij przycisk „Start”. Tworzenie serwera koniec i znajdziesz się w grze.
4
Zagraj w Counter-Strike ’ a za pomocą uniwersalnej usługi internetowe GG Client, która również nosi nazwę Garena. Ona jest rozprowadzana za darmo w internecie i można ją pobrać za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej.
5
Zaznacz Garena na swój komputer zgodnie z pojawiającymi się w procesie instalacji zgodnie z instrukcjami. Dla wygody utwórz skrót do programu na pulpicie. Uruchom Garena, wpisz login i hasło, którego użyłeś przy rejestracji się na miejscu.
6
Po zalogowaniu się na liście po lewej stronie wybierz grę Counter-Strike 1.6 i lokalizację „Europa” (Europe), ponieważ tam znajduje się „Rosyjski pokój”. Skonfiguruj klienta, klikając w prawym górnym rogu menu „Ustawienia”. Wybierz w oknie „ustawienia Gry” gry Counter-Strike 1.6.
7
Po tym, kliknij przycisk „Przeglądaj” i przejdź do folderu z zainstalowanym na komputerze PC gry Counter-Strike 1.6, wybierz tam skrót hl i kliknij przycisk „Otwórz”. W wierszu „Ustawienia Uruchamiania” wymieniają wpis typu: -game cstrike, a następnie kliknij przycisk Ok.
8
Uruchom grę za pomocą klienta. Przy pojawieniu się dużego okna czatu na dole, nad przyciskiem „Wyślij” jest przycisk „Start”. Kliknij na nią i ciesz się darmową grą przez sieć.
Należy zwrócić uwagę
Aby zabezpieczyć swój komputer, nie wyłączaj programy antywirusowe, a samą grę i usługi Garena nie należy instalować na dysku systemowym.

Porada
Przy wyborze serwera internetowego do gry należy uwzględnić parametr ping. Im mniejsze, tym lepiej. Wybierz serwer, z najniższym wskaźnikiem ping.

Jeśli w ciągu gry chcesz zmienić jakiś parametr, powrót do sekcji opcji możliwe, klikając na przycisk Esc, a następnie na opcję „Nowa gra”.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.