Jak zwiększyć szybkość transferu plików

U użytkownika komputera osobistego mogą wystąpić różne problemy podczas przesyłania plików. Zazwyczaj jest to związane z niską prędkością transmisji danych w sieci. I powodem nie zawsze kryje się w niskiej jakości połączenia internetowego.

Jak zwiększyć szybkość transferu plików

Instrukcja

1
Aby zwiększyć szybkość transferu plików, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie systemu, należy wyłączyć oprogramowanie, które wykorzystuje dostęp do internetu. W zasadzie do takich programów należą różne programy antywirusowe, pakiety oprogramowania, narzędzia skanowania ruchu sieciowego, aktualizacja modułów systemu operacyjnego i wiele innych.
2
Wejść w „Menedżer zadań” i sprawdź, jakie programy korzystają z połączenia z internetem. Warto również zauważyć, że w systemie komputera mogą być różne złośliwe oprogramowanie, które automatycznie przekazują skradzione z komputera dane za pośrednictwem internetu. Sprawdź system za pomocą oprogramowania antywirusowego.
3
Zwiększyć prędkość przesyłania plików można również w inny sposób. Jak pokazuje praktyka, wiele programów do przesyłania plików nie można używać przepustowość internetu na maksymalnej prędkości. W związku z tym trzeba korzystać z innych usług w internecie. Na przykład, istnieje wiele różnych serwisów, które pozwalają na przesyłanie i przechowywanie plików. Trzeba tylko podać link, w którym odbiorca musi pobrać przesyłane pliki.
4
Skorzystaj z serwisu zalil.ru. Wszystkie pliki tutaj ładują się dość szybko. Do pobrania danego pliku, naciśnij przycisk „Przegląd” na stronie internetowej. Następnie wybierz plik, który chcesz przesłać. Jak zwykle, najlepiej wszystkie pliki spakować w jedno archiwum, aby przekazać jeden link. Podczas pobierania różnych plików trzeba będzie nagrywać wszystkie linki, na którym się znajdują. Po 10 dniach od ostatniego pobrania plik zostanie usunięty z serwera.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *