Jak zwiększyć pamięć java

W niektórych telefonach można zaobserwować taką sytuację, jak odprowadzenie większej ilości pamięci dla multimediów-zdjęć, wideo i audio, i zaznaczanie bardzo małej ilości pamięci dla javy. Zwiększyć pamięć java jest możliwe przy użyciu jednego z najprostszych metod.

Jak zwiększyć pamięć java

Instrukcja

1
W przypadku, gdy objętość, zanim upłynie pod java-aplikacje, jest stały i nie zależy od miejsca zajętego media zasobami, to jedynym sposobem, aby zwolnić miejsce jest uwolnienie się od standardowych gier i aplikacji. Spróbuj usunąć je ręcznie. Aby to zrobić, wybierz standardowe gry i aplikacje, a następnie kliknij na przycisk „usuń”. W przypadku niepowodzenia należy przejść do następnego kroku.
2
Zsynchronizuj swój telefon z komputerem. Do tego trzeba data-kabel, a także płytę ze sterownikami. I jedno, i drugie musisz znaleźć w zestawie telefon, w przypadku jeśli nie, to trzeba pobrać sterowniki z oficjalnej strony producenta urządzenia, a data-kabel kupić oddzielnie. Zainstaluj sterownik, po czym podłącz telefon do komputera za pomocą data-kabel. Upewnij się, że urządzenie jest rozpoznawane, a oprogramowanie jest uruchomione i „widzi” telefon.
3
Spróbuj ręcznie usunąć pliki z pamięci telefonu przez komputer. Aby to zrobić, zaznacz java gry i aplikacje, a następnie kliknij na przycisk „Usuń”. W przypadku, gdy nie uda, utwórz jednoimienne pliki z tym samym rozszerzeniem (jar), ale ważące nie więcej niż jeden kilobajty. Następnie skopiuj je na miejsce standardowych gier i aplikacji z wymianą.
4
Można również migać telefon. Aby to zrobić, podłącz go do komputera, jak opisano w kroku nr 3 i uruchom oprogramowanie do aktualizacji. Często na fan-stron mobilnych można znaleźć firmware, zawierające co najmniej fabrycznych plików w celu zapewnienia możliwie dużej ilości wolnego miejsca w pamięci telefonu. Należy miga firmware tylko w przypadku, gdy na miejscu jest szczegółowa instrukcja. Nie отключайт telefon od komputera, a przed rozpoczęciem procedury zadbaj o pełnym naładowaniu baterii.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *