Jak zrobić ze skanera, ksero

Zrobić ze skanera, ksero bezpośrednio praktycznie niemożliwe w warunkach domowych. Dlatego pojawia się potrzeba posiadania dodatkowych urządzeń, takich jak drukarka. On będzie odpowiadał bezpośrednio za drukowanie. Jak zorganizować ich pracę zespołową poprawnie?

Jak zrobić ze skanera, ksero

Trzeba

  • – Borland Turbo Assembler.

Instrukcja

1
Aby zrobić ze skanera, ksero, z góry kup drukarkę. Należy wybierać na podstawie powołania – czy będziesz drukować zdjęcia lub zwykłe dokumenty w dużych ilościach. Drukarki są różne: atramentowe, laserowe, igłowe. Największe rozpowszechnienie w tej chwili mają drukarki laserowe w zakresie wydruków monochromatycznych i kolorowych dokumentów i atramentowych fotograficzny.
2
Podłącz oba urządzenia – skanera i drukarki do jednego komputera za pomocą kabli w standardzie. Należy również wykonać instalację sterowników urządzeń i wykonać wstępną konfigurację w odpowiednim menu panelu sterowania.
3
Wybierz dla tej drukarki jako drukarki domyślnej, jeśli masz ich kilka. Podczas korzystania z drukarki sieciowej, wykonaj ustawienie na obu komputerach, upewniając się, poprawność używanego w sieci lokalnej połączenia.
4
Przejdź do instalowania specjalnego oprogramowania do drukowania zeskanowanego obrazu na drukarce bez korzystania z menu komputera. Jeśli masz jakieś umiejętności programowania, można również łatwo napisać ją samodzielnie, przy tym tworząc menu z warunkami подразумевающими terminach opcje wydruku dokumentów (na przykład, za pomocą Borland Turbo Assembler, jeśli znasz język maszynowy programowania Assembler). Do opracowania programu skorzystaj билдером, kompilator i emulatorem, język programowania dla takich programów najlepiej wybrać się na podstawie cech urządzeń.
5
Jeśli masz urządzenie wielofunkcyjne, przeczytaj podręcznik użytkownika dotyczące jego stosowania bezpośrednio, bez podłączenia do komputera. Taki tryb jest obsługiwany przez większość wielofunkcyjnych urządzeń drukujących, w tym przypadku wszystkie ustawienia drukowania są ustawiane bezpośrednio z panelu sterowania.
Porada
Podczas pisania programów także przejrzyj informacje o oprogramowaniu drukarki i skanera.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.