Jak zrobić wejście aux

AUX-wejście w магнитолах samochodów najczęściej instalowany do podłączenia zewnętrznych urządzeń audio jako odtwarzacz plików multimedialnych lub korzystania z głośnika jako zestawu słuchawkowego. Jest to dość wygodne, biorąc pod uwagę, że większość urządzeń mobilnych i przenośnych odtwarzaczy używają właśnie złącze mini-jack.

Jak zrobić wejście aux

Trzeba

  • – tren;
  • – przewód z wtyczką;
  • – różne części według własnego uznania do realizacji konstrukcji.

Instrukcja

1
Przygotuj narzędzia potrzebne do instalacji AUX wejścia w radioodtwarzaczu samochodu. Aby to zrobić, znajdź IDE tren АТА33 0 żył i osłonięty kabel z wtyczką mini-jack do podłączenia. Tren można wybrać dowolny, jednak powyższy wariant idealnie nadaje się do wykonania w tym przypadku – jego grubość idealny średnicy, a tym samym eliminuje prawdopodobieństwo wystąpienia sprzężenia przy nieostrożna lutowania. Wszystkie niezbędne akcesoria można kupić w punktach sprzedaży technologii radiowej swojego miasta. Najlepiej wybrać do tego celu przewody wykonane z wysokiej jakości materiałów, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo zepsuć sprzęt.
2
Wyjmij swoje radio z samochodu, wcześniej eliminując przedni panel. Odkręcić mocujące ją śruby i odłącz od źródła zasilania. Znajdź gniazdo do podłączenia w prawym dolnym rogu urządzenia. Wytnij wybrany tren dokładnie na pół, po czym wykonaj lutowania kabla w miejscu z wtyczką mini-jack.
3
Najlepiej nie wykonywać lutowania na wtyczce, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo uszkodzić urządzenie. W przypadku jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, należy skontaktować się z centrum serwisowe, gdzie zrobią to za ciebie specjaliści, nie raz сталкивавшиеся z wprowadzeniem takich zmian. Najlepszym rozwiązaniem będzie nauczyć się robić takie wejście na niepotrzebne radioodtwarzaczu.
4
Wykonując odpowiednie operacje, zaznacz swoją radioodtwarzacz w samochodzie w taki sposób, aby przewody AUX-logowania nie przeszkadzały innym urządzeniom.
5
Po tym, nie zaczepiając panelu, sprawdź, czy wybrane jest wejście, podłączając do niego przenośny odtwarzacz lub telefon komórkowy z odpowiednimi złączami. Wyprowadź go na przedni panel, po czym zamocować pozycji radia samochodowego za pomocą wkrętów. Najlepiej użyj do tego celu śruby.
Porada
Nie należy wykonywać dane czynności w warunkach domowych.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *