Jak zrobić wąsy

Wąsy zdobiły mężczyzn we wszystkich czasach i w różnych kulturach zostały uznane za różne formy wąsów. Dziś wąsy często są nie tylko ozdobą mężczyzny, ale i środkiem transformacji wygląd. Dzięki regularnym kształcie wąsów mężczyzna może skorygować kształt twarzy i ukryć wady proporcji.

Jak zrobić wąsy

Instrukcja

1
Przed wybraniem kształt wąsów, trzeba dobrze zastanowić się, jak ta forma będzie połączona z rysów twarzy mężczyzny i formą jego nosa, a także odległościami między nosem, ustami i brodą.
2
Mimo, że każda strzyżenie wąsów wymaga ściśle indywidualnego podejścia, istnieje kilka wspólnych chwil, charakterystycznych dla wszystkich typów osób i wszystkich rodzajów wąsów. W szczególności, ostre koniuszki wąsów филируются ostrej brzytwy, a nadmierny przepych jest usuwany филировочными nożyczkami, którymi są przetwarzane dolna krawędź wąsów.
3
Aby zrobić zbyt długie wąsy krótko, przeczesz je w odwrotnym kierunku – od krawędzi do środka, a następnie отстригите zbędne końce.
4
Często kreatora są kleszcze, tworząc kształt wąsów. Używaj tylko płaskie, wysokiej jakości szczypce, ma stabilny grzanie. Wąsy powinny być przygotowane do rejestracji i wyrównane nożyczkami. Przeczesz wąsy w lewo i w prawo od centrum.
5
Myśląc kształt i wygląd przyszłych wąsów, uchwyć gorącymi szczypcami nie jest zbyt gorącej temperatury ich środkowy część, przesunąć w bok od skóry i nadać kształt. Zwolnij obróbce krawędzi wąsów i защипывайте następny. Za jednym razem weź szczypce mały kosmyk wąsów. Dają wąsach kształt w kierunku od środka na boki.
6
Jeśli wąsy trzeba podwinąć do góry, szczypce lekko obracamy tak, aby nawinąć pasmo włosów zgodnie z kierunkiem wzrostu w górę.
7
Po zakończeniu obróbki cieplnej przeczesz wąsy szczotką i odetnij nadmiar włosów nożyczkami.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.