Jak zrobić usta więcej

Jeśli marzysz o seksualnych i kuszących pulchnych ustach, ale od przyrody twoje usta nie są takie, to dla ciebie wspaniała wiadomość: za pomocą dość prostych sztuczek i trików twoje usta staną się grube i zdrowe. Tak więc, jak zrobić usta więcej?

Jak zrobić usta więcej

Instrukcja

1
Po pierwsze, spróbuj lekko stymulować wewnętrzne krążenie krwi w ustach. Takie usta wyglądają wizualnie o wiele bardziej grube i wyraziste. Zasada jest codziennie rano delikatnie i delikatnie masować usta szczoteczką do zębów. Lepiej – jeśli обзаведетесь specjalnej, niezwykle miękkiej i delikatnej szczoteczki i będziesz masować usta z kroplą odżywczego kremu lub balsamu. Można również stosować i leczniczy miód, który zdoła nasycić usta w składniki odżywcze i czyni je niezwykle sprężyste i gładkie.
2
Teraz można znaleźć wiele środków w celu zwiększenia objętości warg, i to nie tylko dekoracyjnych. Wybierając zwykłej szminki higieniczną do twarzy lub balsam, staraj się zwracać uwagę na skład. W nim musi zawierać mentol, który bardzo skutecznie pobudza krążenie krwi w ustach, a także sprawia, że ich jaśniejsze. Mentol przyjemnie chłodzi usta i daje bardzo przyjemne niezwykłe doznania. Przez kilka minut po nałożeniu można zauważyć, że usta stają się nieco większe i пухлее!
3
Aby usta wydawały się optycznie większe, można uciec się do pewnych sztuczek w makijażu. Przede wszystkim warto zrezygnować z ciemnych kolorów szminki, tak jak robią o wiele węższe nawet pulchna od natury usta. Pastelowe i delikatnie różowe odcienie – oto, co pomoże ust stać się nieco пухлее!
4
Obiegową ołówek powinien być odrobinę, dosłownie o pół tonu jaśniejszy niż kolor szminki. Nie waż się prześledzić usta, nawet lekko mówiąc o ich obwód to wygląda strasznie niechlujnie! Przeciągnij z ołówkiem w sam kontur, a następnie przystąpić do nakładania szminki. Aby nałożyć ją delikatnie i całkowicie zrównać granicy z obwodem używaj specjalnej szczotki z naturalnego materiału.
5
Weź błyszczyk i nałóż kroplę połysku na środek dolnej wargi, starannie растушевав ją w obie strony. To doda objętości ust, i będą wyglądać bardzo uwodzicielski.
6
Jeśli nie malujesz usta, to wolą łatwy przejrzysty блескам z pasami odblaskowymi cząstkami lub po prostu efekt lustrzanej powierzchni. Takie błyski w stanie zrobić usta delikatnie i pełniejsze. Obecnie w sklepach kosmetycznych można znaleźć wiele pielęgnujących balsamów z efektem połysku, zawierający w sobie wiele nawilżających i składników odżywczych (np. olej jojoba). Nakładać trzeba je na usta, w tym obwód – będą wyglądać o wiele więcej!
7
Jeśli twoje usta są wystarczająco długi, to należy zwrócić szczególną uwagę regularnego nawilżania, tak jak стянутость i suchość jakby „kradnie” objętość. Zawsze nosić ze sobą w torebce skuteczny krem nawilżający i odżywczy krem i używać w razie potrzeby.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.